freelance iş ilanları

Program ile Reklamlarına Tıklatanlar Nasıl Yakalanmıyor?

24 Mesajlar 3.484 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

unalhso unalhso WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Ü** H**
  • Mesajlar 197
  • Beğeniler 43 / 24
  • Ticaret 0, (%0)
:) Bilgi için değildi merak ettiğimdendi

+ Açıklamayı yaptım

wmaraci
reklam

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Etik, din olaylarına karışmayacağım. Kim nasıl istiyorsa kazansın. Fakat şunu bilin google bunu geçte olsa anlar ve hesapı kapatır, hesapta para varsa oda gider. Bu tür durumlardan sonra google onay sürecini zorlaştırıyor, sistemi zorlaştırıyor. Sonrada herkes diyorki neden adsense alamıyorum, neden beni gereksiz yere banladı. Bilinki gereksiz yere değil, elbet bir illegal durum olmuştur.
ozgurgezen

kişi bu mesajı beğendi.

AZRaeLeM AZRaeLeM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** Ü**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 124 / 120
  • Ticaret 11, (%100)
Google'a kandırabilecek sistem yapabilecek arkadaşa silikon vadisinden saray verirler üstünede Google'ın %50sini yaparlar.

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)
Google adsenseyi kimse kandiramaz bir ay iki ay kandirirsin ucuncu ay hemen hop der. Program kullananlari cok gordum bugune kadar tam calisanini gormedim program sayesinde para kazanan cok var ama sonucu hepsinin banlama. Sonucta proglam ile banlansada normal adsensenin bir yilda kazandigini iki ayda aliyorlar. Ama su bir gercek sonunda adsense herseyi biliyor. Egerki istesin program kullanani bir haftada banlar ama bir iki ay banlamiyor sonucta googlede program sayesinde adsense sahibinin kazandiginin 10 mislisini kazaniyor. Burada olan reklam verenlere oluyor.

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------
wmaraci
wmaraci

Aykut Aykut Yaşa Mustafa Kemal Paşa Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 2184
  • Beğeniler 715 / 772
  • Ticaret 32, (%100)
Google' ı bilmiyorumda yabancı reklam firmalarından (exoclick, ero-advertising gibi) sahte tıklatma ile günde 50-60$ kazananı gözümle gördüm. Hiçbir şeyde olmuyor aylardır kazanıyor adam. Aylık 2000$ = 6 bin tl' yi arkasına yaslanarak kazanıyor.

cmddmc cmddmc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 39 / 33
  • Ticaret 18, (%100)
Konuya etik olarak bakan arkadaşlar meslek ve bilişim etiği çerçevesinde bakıyorlar sanırım ama Google'ın da reklamcılarına verdiği ücretleri dalga geçer gibi bulmuyorlar mı? O kadar emek harcayıp düzenlediğiniz, göz bebeğiniz olan sitenize BGBG 1 TL - 0.75 krş. civarında seyredince tıklama başına ücretler 0,07 krş lara kadar indiğinde içiniz cız etmiyor mu? Google'a alternatif, piyasayı kızdıracak reklam firmaları kesinlikle şart olduğunu düşünmekteyim. Yoksa Google egemenliği altında 5 kuruşlara muhtaç olacağız ve AdBlock kullanımı da bu kadar artmışken.

Büyük balık küçük balığı yer hesabı, Google etini yiyor kemikteki artıkları bize bırakıyor sağolsun

E bunların sonucunda da hesap sahipleri site sahipleri kazanç için değişik ve illegal yöntemler denemek zorunda kalıyor. Bu da sanki Google bir nevi nitelikli ************** yapıyor ve buna insanları teşvik ederek hesaplarını kapatıyor.

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
Adsense değilde başka bir firma ismini vermeyeceğim 700 ₺ almıştım hile kullanarak. Öncelikle normal kullanıyordum baya az vermeye başladı bende denedim sonradan hakkımı yediğini farkettim ve bıraktım reklamını ay bitimine 5-6 gün anca kalmıştı bende hile yaptım 700 ₺ oldu ödememi aldım.

heymam2bab heymam2bab Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek bilgisayar mühendisliği
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 28 / 80
  • Ticaret 20, (%100)
Bir ara mobile reklamlar için program yazıp yapmıştım sonra gittim açığı söyledim kapatmışlardı :D

uzunlarpc uzunlarpc Uzunlar Pc Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 1349
  • Beğeniler 259 / 258
  • Ticaret 22, (%100)
Tıklatma programımı varmış :)
Çok cahilim bu konuda :)

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
İlk ödemenizi almadan hesabınız kapatılır. Açık ve net, bu şekilde yapıyorum para kazanıyorum yok etik değil paylaşamam yok bilmem ne millet üfürmesin. Bu şekilde para kazanan yok ve hiç olmadı da...

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al