freelance iş ilanları

Site, Google politikalarıyla uyumlu değil

6 Mesajlar 910 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ahmetatli ahmetatli insan Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 31 / 10
  • Ticaret 2, (%100)
Eveet gelelim konuya, http://www.ploskop.com adlı bloguma AdSense almak için uğraşıyorum. Geçen ayki başvurumdada ayni sonucu verdi, gizlilik politikasi ekleyip tema değişip tekrar yolladım ve cevap yine aynı! Neresi uyumlu değil ? Bunu bana açıklayın!

wmaraci
reklam

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
http://www.ploskop.com/2016/07/rise-of-tomb-raider-playstation-4.html sitenizdeki tüm içerikler bu şekilde, dünyada milyonlarca bu haberi veren site arasından sizin artınız ne? Konu başlığı için özgün yazılar üretin. Şimdi ben internetten wordpress tema yükleme diye arasam sizin sitenizi bulsam, "wordpress temayı wordpress admin panelden yükleyebilirsiniz." gibi bir yazıyla mı karşılaşacağım? Eeee, devamı peki? Admin panele nasıl erişilir, panelin neresinden yükleyebilirim, ftp alternatifi vs.. detay bekler dimi insan? Yanlış anlamayın ama değil google ben bile reklam vermem.
53456

kişi bu mesajı beğendi.

53456 53456 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 1174 / 895
  • Ticaret 20, (%100)
Adsense karışmadan 1 yıl blogger kullanmış ve tecrübeli bir dost olarak şunları söylemeliyim.

Sidebar geliştirmen gerekli, örneğin yıldızlı popüler yazılar eklentisi içini görür; tıkla

Ayrıca yazı altındaki ilgili yazılara bakınca çoğunun boş olduğunu gördüm. Bunun nedeni resimlerin farklı sitelerden alınması. Ekleyeceğiniz resimleri bilgisayarınıza indirip tekrar upload yapmanızı öneririm.

-an itibariyle siteye erişemiyorum.

imsimsiz imsimsiz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 593
  • Beğeniler 126 / 115
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam, sitenize gizlilik politikası ve iletişim sayfaları eklemeyi ihmal etmeyin. Ayrıca yazılarınızda yer alan karakter sayısını arttırın. Sitenizi gezdim yazıları kısa tutmuşsunuz. Ek olarak yazıların büyük kısmının ana sayfada görünmesinde çok fayda olduğunu da belirtmek isterim. Şunu net olarak söyleyebilirim ki söylediklerimi yaptıktan sonra 25 özgün yazıyla sizde adsense sahibi olabilirsiniz.

Blogger Sorunlarınıza Çözüm Üretilir.
wmaraci
wmaraci

Ucantereyagi Ucantereyagi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 516
  • Beğeniler 88 / 180
  • Ticaret 12, (%83)
Microsoft'un Pazarı eline aldığı şu günlerde Playstation oyuncuları PC'de oyun kolu keyfini yaşayabilmek için Xbox veya başka markalar tercih ediyorlardı. Özetlemek gerekirse DualShock 4 için Windows 10 ile uyumlu PC kolu üzerinde çalıştıklarını duyurdular.

Ne açıklama yaptınız ki neyi özetliyorsunuz bu yazıda? Bu site ile adsense alamazsınız.

ahmetatli ahmetatli insan Kullanıcı
  • Üyelik 27.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 67
  • Beğeniler 31 / 10
  • Ticaret 2, (%100)
Sizlerde haklisiniz. Bu benim kendi blogum değil. Bir dostumun fakat ben temalarını felan hallediyorum, burada uyeligi yok diye ben açtım konuyu @NTBol hocam siteyi yeniden kurdum ondan dolayı erişim yok

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al