wmaraci reklam

Sitem adsense onayı alır mı ? Görüşlerinizi söyleyerek bana yardımcı olun.

3 Mesajlar 487 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

HFK20 HFK20 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 6 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar siteyi 1 ay önce açtım tamamen özgün 24 içerik var yazmaya da devam ediyorum. Sitem sizce adsense onayı alır mı ve eksiklerim neler bakıp yardımcı olursanız sevinirim.

SİTE: www.tatildegeziyoruz.com

wmaraci
reklam

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Gayet uygun görünüyor.

Adsense ile ilgili değil ama SEO için konuşacak olursak, anchor text kullanımınız biraz hatalı. "buradan ulaşabilirsiniz", "eklemelisiniz", "kesinlikle" gibi kelimelerden iç linkleme yapmak çok doğru bir yaklaşım olmaz. Mesela bir içeriğinizde, diğer içeriğinize "kesinlikle" kelimesinden link vermek demek link verilen makalenin "kesinlikle" kelimesini anlattığı anlamını taşır.

Başarılar dilerim. Bence başvuruya uygun.

Casoom Casoom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 42 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
Ana sayfanız çok kurumsal görünüyor sanki.

Zamanında Adsense'e ilk başvurduğumda Avada teması kullanıyordum, blog görünümünü, onay alamamıştım, gelen mail de sitemin çok boş göründüğü, hatta temamı değiştirmem gerektiği bile yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam, 6 sene geçmiş. Temayı değiştirdim Blog/News/Magazine tarzı bir tema seçtim, biraz da yazı sayısını arttırdım çok kısa sürede onay gelmişti. 6 sene öncesinden bahsediyorum, şimdi belki daha zor olabilir.

Bir logonuz olsa iyi olur sanki. Ana sayfada en çok görüntülenen yazılar şeklinde bir bölüm olabilir. Siteniz yeni olduğu için kategori eksikliği var haliyle. Örneğin yeme içme kültürüyle ilgili bir kategori olabilir. Kategoriler arttıkça bunları ana sayfada veya menüde gösterebilirseniz daha iyi olacaktır.

Bu arada böyle olmak zorunda değil bu benim görüşüm, tek bir doğru yok haliyle, şu anki şekliyle de onay alabilirsiniz. Fotoların altında görünen yazı çok uzun gibi bu arada. Excerpt deniyordu sanırım onlara.

Ad-sense diye bir tema var, default görünümü sizin siteye uyabilir sanki. İnceleyebilirsiniz bence en azından fikir verir. Sizin sayfanız gibi blog görünümünde bir tema.

İçeriğiniz çok olursa eli yüzü düzgün her temayla onay alırsınız diye düşünüyorum bu arada.
HFK20

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al