wmaraci reklam
lidertakipci

Sitemde içerik olmasına rağmen adsense yetersiz içerik diyor. Ne yapabilirim?

9 Mesajlar 1.267 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cihanuysal cihanuysal Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Masa-tenisi.net sitem ile adsenseye 3-4 kez başvuru yaptım ama reddedildi. Yetersiz içerik diyor. Masa tenisiyle ilgili neredeyse tüm konuları paylaştım. Paylaşacak konu bulmakta zorlanıyorum. Günlük hit 200-400 arası. Neden reddediliyor siteyi biraz inceleyip yardım eder misiniz?

wmaraci
reklam

• Üyelik 29.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Yardım edecek yok mu?

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
Suna cok kiziyorum adsense basvuruyon sitede baska reklam var ve sitenin hatalari varken adsense istiyon gunluk hit verdigin degildir iyi bakarsan botlari spamlari dusur maximum 50dir ve hocam her wordpress kurmayu bilen adsense veya para kazanma amaci diye kuruyor ve kapatiyor amac zevkine eger adsense basvurucaksan siteyi adam et derim ilk bas

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
Hocam sitenizin adı zaten "masa tenisi" neden her konunun adını "masa tenisi" ile başlatıyorsunuz, çok rahatsız edici, emin olun sitenizde "masa tenisi" bir milyon defa geçiyor diye google sizi ilk sıraya sokmaz. Aşırı amatörce olmuş bu..
Scientist

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

Snews adlı üyeden alıntı

Suna cok kiziyorum adsense basvuruyon sitede baska reklam var ve sitenin hatalari varken adsense istiyon gunluk hit verdigin degildir iyi bakarsan botlari spamlari dusur maximum 50dir ve hocam her wordpress kurmayu bilen adsense veya para kazanma amaci diye kuruyor ve kapatiyor amac zevkine eger adsense basvurucaksan siteyi adam et derim ilk bas

Adsenseden red alınca admatic reklamı koydum. Deneme amaçlı

• Üyelik 29.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

creed74 adlı üyeden alıntı

Hocam sitenizin adı zaten "masa tenisi" neden her konunun adını "masa tenisi" ile başlatıyorsunuz, çok rahatsız edici, emin olun sitenizde "masa tenisi" bir milyon defa geçiyor diye google sizi ilk sıraya sokmaz. Aşırı amatörce olmuş bu..

Doğru söylüyorsunuz teşekkür ederim...

MustafaTEKER MustafaTEKER Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Mesajlar 79
  • Beğeniler 9 / 11
  • Ticaret 0, (%0)

cihanuysal adlı üyeden alıntı

Yardım edecek yok mu?

Yukarıda yorum yazan arkadaşlar neden bu kadar kızgın acaba yoksa sizdemi wmaracı ekibindensiniz. malum wmaracı ekibi arkadaşlar biraz kızgın oluyor. :D

Hocam siteniz gayet güzel Ayrıca özgün bir siteniz olduğu içinde sizi tebrik ediyorum. Yalnız bir konuda eksiğiniz var bu size hit gelmesi için yararlı olur. Konularınız da anahtar kelime kullanmamışsınız hiç, keyword önemlidir. konu içerisinde en az 3 keyword geçirin ve birde site içi linkleme yapmaya çalışın tabi onuda abartmayın. Bazı keywordlarınıza da ana sayfaya link çıkışı verin. Bu size bir 400 daha hit getirir. Ayrıca soru cevap ve forum da açmışsınız daha ne olsun bravo Diyorum başka bir şey demiyorum. Adsense hakkında ki sorunuza gelince bu adsensenin çalışanları biraz, neyse onuda imzamdaki siteden sor oradan konuşalım şimdi buradan yine banlanacam diye korkuyorum. Gerçi korkmuyorumda Neyse.... :D

systemkruger systemkruger WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 513
  • Beğeniler 266 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
site iyi gibi ama adsense onayı için biraz site üzerinde çalışmak grekiyor

• Üyelik 29.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 6 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

MustafaTEKER adlı üyeden alıntı

Yukarıda yorum yazan arkadaşlar neden bu kadar kızgın acaba yoksa sizdemi wmaracı ekibindensiniz. malum wmaracı ekibi arkadaşlar biraz kızgın oluyor. :D

Hocam siteniz gayet güzel Ayrıca özgün bir siteniz olduğu içinde sizi tebrik ediyorum. Yalnız bir konuda eksiğiniz var bu size hit gelmesi için yararlı olur. Konularınız da anahtar kelime kullanmamışsınız hiç, keyword önemlidir. konu içerisinde en az 3 keyword geçirin ve birde site içi linkleme yapmaya çalışın tabi onuda abartmayın. Bazı keywordlarınıza da ana sayfaya link çıkışı verin. Bu size bir 400 daha hit getirir. Ayrıca soru cevap ve forum da açmışsınız daha ne olsun bravo Diyorum başka bir şey demiyorum. Adsense hakkında ki sorunuza gelince bu adsensenin çalışanları biraz, neyse onuda imzamdaki siteden sor oradan konuşalım şimdi buradan yine banlanacam diye korkuyorum. Gerçi korkmuyorumda Neyse.... :D

Yazı linkini alabilir miyim?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al