wmaraci reklam
lidertakipci

Sitemin Adsense için Uygunluğu

2 Mesajlar 676 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

buhaftaistanbul buhaftaistanbul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, sitem için Adsense başvuralı 3 gün oluyor. İlk aşama onayını geçtim, 2. aşama içerik onayını bekliyorum. Forumda ve bir çok dış kaynakta çok sayıda makale ve yazı okudum. Ayrıca Google'ın yardım içeriklerine de detaylı bir göz attım. 2. aşama için onay süresinin uzun bir süre olduğunu ve sabırla beklemek gerektiğini anladım. Fakat benim sorunum, sitemin tasarımı ve içeriğimin Adsense için uygunluğu. Şuanda 34 makalem bulunmakta ve hepsi özgün, benim tarafımdan yazılmış makaleler. Düzenli olarak güncellemeye çalışıyorum, ayrıca sosyal medyada da aktif olmaya gayret gösteriyorum. Ricam, deneyimli ve bu konu hakkında bilgisi olan kişiler sitemi inceleyip, bana Adsense için bir kaç eleştiri ve öneride bulunabilirler mi? Şimdiden herkese teşekkürler, sonsuz saygılar...

Sitemin Adresi: buhaftaistanbul

www.buhaftaistanbul.com
wmaraci
reklam

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
Adsense kabul edildikten sonra adsense uyumlu tema, reklamlara tıklatma yolları, hangi tür ziyaretçiler reklamlara tıklar, hangi reklamlar az veriyor, reklamları nereye yerleştirmeliyim... bu tip şeylerle uğraşmaya başlayacaksın :D

Teman adsense için uygun değil bence. Az tıklama olur fakat seçtiğin alan ve konular güzel.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al