freelance iş ilanları

Sizce Adsense Neden Bu kadar Az Para Veriyor Ya

21 Mesajlar 2.619 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sealofnova sealofnova www.muhabbetkusu.biz Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 676
  • Beğeniler 8 / 56
  • Ticaret 23, (%100)

apocanhi adlı üyeden alıntı

Reklamlar bölümünde mevcut üstad sol menüde bulunuyor zaten Özel Kanallar bir nevi hedeflenebilir reklam gösterimine yarıyor özel kanallar.

Böyle daha önce kapamıştım nasıl aççamı bulamadım :)

wmaraci
reklam

apocanhi apocanhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)

sealofnova adlı üyeden alıntı

Böyle daha önce kapamıştım nasıl aççamı bulamadım :)

Onu kastetmedim ben üstad :) şuan mobildeyim googleden araştır istersen adsense özel kanallar diye görseller veya video vardır muhakkak .

Tahir055 Tahir055 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 2 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
biraz siteye seo çalışması yap gerçekten çok düşük dil olarak nedir türkçe mi, kategori olarak ?

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Sorunuzun cevabı basit aslında yani 6 tıklama gelmiş ve o kazanç normal sayılır tabi siteyi bilmiyorum. Diğer sıkıntılı konu ise Türkiye de adsense ?
Google adwords de kafasına göre at koşturmaya başladığından beri böyle durum. Zaten Tr de kaç kişi reklamlara tıklıyor ki ? Daha internet den alışveriş konusunda kuşkuları aşamamış bir ülkeyiz malesef ve insanlar reklamlara tıklamıyor hatta çoğu bakmıyor bile. Cidden Tr de adsense iyice abarttı ileri de bununla ilgili geniş bir makale yazmayı düşünüyorum ancak özetle sana ve diğer arkadaşlara başka alternatiflere yönelmelerini tavsiye ederim. Yani reklam yayınlayacaksanız bile başka alternatifler bulun derim. Ben adsense dışında çalışıyorum çok şükür iyi de kazanıyorum.

wmaraci
wmaraci

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Bence sorunu doğru tespit etmek gerekli. Sizin sorununuz az vermesi değil. Tıklama oranınızın az olması. Bunun için reklam yerleişiminizi değiştirmeniz gerekli.

sealofnova sealofnova www.muhabbetkusu.biz Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 676
  • Beğeniler 8 / 56
  • Ticaret 23, (%100)

erekaone adlı üyeden alıntı

Sorunuzun cevabı basit aslında yani 6 tıklama gelmiş ve o kazanç normal sayılır tabi siteyi bilmiyorum. Diğer sıkıntılı konu ise Türkiye de adsense ?
Google adwords de kafasına göre at koşturmaya başladığından beri böyle durum. Zaten Tr de kaç kişi reklamlara tıklıyor ki ? Daha internet den alışveriş konusunda kuşkuları aşamamış bir ülkeyiz malesef ve insanlar reklamlara tıklamıyor hatta çoğu bakmıyor bile. Cidden Tr de adsense iyice abarttı ileri de bununla ilgili geniş bir makale yazmayı düşünüyorum ancak özetle sana ve diğer arkadaşlara başka alternatiflere yönelmelerini tavsiye ederim. Yani reklam yayınlayacaksanız bile başka alternatifler bulun derim. Ben adsense dışında çalışıyorum çok şükür iyi de kazanıyorum.

Hangi reklam şirketini öneriyorsunuz peki.

Ek Olarak:

Tahir055 adlı üyeden alıntı

biraz siteye seo çalışması yap gerçekten çok düşük dil olarak nedir türkçe mi, kategori olarak ?

evet tr muhabbet kuşu üzerine bir site

sevdagemisi sevdagemisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 16 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Sende tiklayan yok bizde adsense :(

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2422
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Ülkemizdeki birçok aceminin sahtekarlıkla iş yapmaya çalışmasından.

umutsen umutsen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek reklam/film/sinema
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** Ş**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 1, (%100)

erekaone adlı üyeden alıntı

Hangi şirket ile çalışıyorsunuz acaba ?

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)

umutsen adlı üyeden alıntı

Hangi şirket ile çalışıyorsunuz acaba ?

Hoca yurt dışı kaynakları çalışıyorum. Soran arkadaşlar olmuş onlara da cevap olsun. Yurt dışında adsense benzeri firmalarla çalışıyorum. Zaten kişi tıklayacaksa adsense ya da diğeri farketmeksizin tıklıyor. Burda amaç adsense nin şaka gibi tıklama oranlarından kurtulup az tık olsa dahi adsensin çok tıka vereceği parayı kazanmak amaç ben de onu yapıyorum. Şirket olarak şu an yeni projede olduğumdan hiç biriyle çalışmıyorum ama isim verecek olursak yahoo bing ve diğer küçük şirket bazlı reklam ofisleriyle çalıştım. Tavsiye ederim adsense dilenmekten iyidir :D
umutsen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al