wmaraci reklam

sorarım size nerde bu adsense adaleti?

13 Mesajlar 1.517 Okunma
smmexpress

ferhatbatbay ferhatbatbay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)
soruyorum arkadaşlar bizim g..... yırtılıyor ozgun içerik giricez diye onca faydasız siteye reklam veren adsense neden bize bunu yapıyor.

Sayın Kullanıcımız,

Karşılama e-postamızda belirttiğimiz gibi, AdSense kodunu sitelerinize yerleştirmenizin ardından AdSense başvurunuz üzerinde ikinci bir inceleme gerçekleştiriyoruz. Bu incelemenin sonucunda, aşağıda belirtilen ihlaller nedeniyle hesabınızı onaylamadık:

Sorunlar:

- Site, Google politikalarıyla uyumlu değil

sorarım size nerde bu adsense ın adaleti?

wmaraci
reklam

YKaraaslan YKaraaslan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 15 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
Siten biraz yeni sanırım.Bence fazla acele etme.Çalışmalar yap hatayı kendinde aramaya çalış.Nerede hata yaptığını sor kendine.Adsense seni neden seçsinki diğerlerinden ne farkın var.Fark oluşturmaya çalış.Her şey özgün yazı değil.Alıntı yazılar ile webmaster kelimesinde ilk sıraya çıkan adam tanıyorum ben.Öyle sağlam paravanları varki sadece küçük düzenlemeler yaparak ilk sıraya geliyor.Yani diyeceğim biraz hatayı kendinde ara ve acele etme.

• Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)

YKaraaslan adlı üyeden alıntı

Siten biraz yeni sanırım.Bence fazla acele etme.Çalışmalar yap hatayı kendinde aramaya çalış.Nerede hata yaptığını sor kendine.Adsense seni neden seçsinki diğerlerinden ne farkın var.Fark oluşturmaya çalış.Her şey özgün yazı değil.Alıntı yazılar ile webmaster kelimesinde ilk sıraya çıkan adam tanıyorum ben.Öyle sağlam paravanları varki sadece küçük düzenlemeler yaparak ilk sıraya geliyor.Yani diyeceğim biraz hatayı kendinde ara ve acele etme.

hayır anlamadığım olay şu benden az indexli sitelere, özgün olmayan sitelere ve hiti elle tutulur bile olmayan sitelere reklam veren adsense neden böyle birşey yapıyor.

• Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 15 / 20
  • Ticaret 3, (%100)

Modesly adlı üyeden alıntı

hayır anlamadığım olay şu benden az indexli sitelere, özgün olmayan sitelere ve hiti elle tutulur bile olmayan sitelere reklam veren adsense neden böyle birşey yapıyor.

Bak indexin fazla olması asla marifet değildir.Yani indexin az olması bi eksi veya artı olarak görülmemeli.Özgün olmayan site olayına gelince webmaster kelimesinde anlattığım site güzel bir örnek.Ayrıca seo sitelerinin birçoğunun çok az hiti var.Yani web sitelerini bu tarz kriterlerle ölçmek çok yanlış.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)

Bak indexin fazla olması asla marifet değildir.Yani indexin az olması bi eksi veya artı olarak görülmemeli.Özgün olmayan site olayına gelince webmaster kelimesinde anlattığım site güzel bir örnek.Ayrıca seo sitelerinin birçoğunun çok az hiti var.Yani web sitelerini bu tarz kriterlerle ölçmek çok yanlış.

benden işte ona anlam veremiyorum ya. google politikilarıyla benim sitemin nesi uyumlu değil

• Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 15 / 20
  • Ticaret 3, (%100)

benden işte ona anlam veremiyorum ya. google politikilarıyla benim sitemin nesi uyumlu değil

O tarz şeylere kafa takmayın.Google politikaları işin bahanesi.Beğenmedikleri siteye birgün yetersiz içerik birgün politikalara uygun değil derler.Yani biraz daha zaman tanıyın sitenize.Zor bi kelime üzerine rekabete girmeye çalışıyorsunuz.Yaklaşık 2-3 ay yazı yazıp , backlinkler ekleyip , çalışmalar vb. yapın.İmlemeler , pinglemeler , kaliteli backlink kaynakları , dizinler vb. bulun.Ayrıca hergün 2 özgün yazı yazın.Google eninde sonunda size dönecektir.

• Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)

O tarz şeylere kafa takmayın.Google politikaları işin bahanesi.Beğenmedikleri siteye birgün yetersiz içerik birgün politikalara uygun değil derler.Yani biraz daha zaman tanıyın sitenize.Zor bi kelime üzerine rekabete girmeye çalışıyorsunuz.Yaklaşık 2-3 ay yazı yazıp , backlinkler ekleyip , çalışmalar vb. yapın.İmlemeler , pinglemeler , kaliteli backlink kaynakları , dizinler vb. bulun.Ayrıca hergün 2 özgün yazı yazın.Google eninde sonunda size dönecektir.

günde en az 6-7 tane özgün yazı paylaşılıyor zaten

• Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 15 / 20
  • Ticaret 3, (%100)

günde en az 6-7 tane özgün yazı paylaşılıyor zaten

Daha domain adınızı aratınca bile web sitenizi göremiyorum.Daha keşfedilmemişsiniz biraz daha zamana bırakın işi.

• Üyelik 14.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek web programlama
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 17 / 82
  • Ticaret 6, (%100)

Daha domain adınızı aratınca bile web sitenizi göremiyorum.Daha keşfedilmemişsiniz biraz daha zamana bırakın işi.

neyse bekliyelim biraz o zaman

NarKo NarKo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** F**
  • Mesajlar 1356
  • Beğeniler 258 / 147
  • Ticaret 90, (%100)
Adsensede adalet olduğunu nereden çıkarıyorsunuzki? adsense çok akıllı politika uygulyor küçük sitelerikullanır. oftan bğften sebeplerle belli miktar birikince banlarlar belki günde 100 lerce bu demek oluyorki her banlanan hesapta en az 70 tl olduğunu varsayarak bu büyük para eder ve bu kücük esnaftan haksız sekilde kar edilen parayıda büyük sitelerin ödemelerini yapar ve tamamiyle parasına para katar sizlerin yapmanız gereken adsenseyi sadece boş ve boş vermeniz talep olmassa onlar bize talip olacaktır kuraları değil bizler koayabilirz ama sabretmeyi ve hak aramayı bilmiyoruz

Kitaplardan önce kendimizi okumaya çalışalım
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al