wmaraci reklam

sorun gerçekten bu olabilir mi?

3 Mesajlar 576 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mert29 mert29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 133 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba ben daha önceden bir kere onaylatmak için göndermiştim ancak daha farklı bir sorunum vardı hesaplar arasından dolayı neyse onu hallettim tekrar onaylama için gönderdim fakat bu seferde şöyle bir sorun çıkıyor(alltaki resim) onada eyvallah ekrandaki daha fazla bilgi edine tıklıyorum 'AdSense hesabının geçersiz trafik nedeniyle devre dışı bırakılması' yazıyor hesap gerçekten bunun için banlanmış olabilir mi? Ayrıca tekrardan açılamayacağı belirtilmiş ben nerede hata yapmış olabilirim bununla ilgili

wmaraci
reklam

alperi alperi alperperi.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Bilgiişlem
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** P**
  • Mesajlar 642
  • Beğeniler 216 / 215
  • Ticaret 4, (%100)
Geçersiz trafik ile ilgili resmi bilgi buradadır. Google manipüle edilmeyi sevmez. Kendinden uyanıkları hiç sevmez :D Eğer geçersiz ve manipüle edilmiş bir trafik söz konusu ise google'ın o hesabı tekrar açması 10 yılı bulabilir.
mert29

kişi bu mesajı beğendi.

mert29 mert29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 133 / 133
  • Ticaret 0, (%0)

alperi adlı üyeden alıntı

Geçersiz trafik ile ilgili resmi bilgi buradadır. Google manipüle edilmeyi sevmez. Kendinden uyanıkları hiç sevmez :D Eğer geçersiz ve manipüle edilmiş bir trafik söz konusu ise google'ın o hesabı tekrar açması 10 yılı bulabilir.

Ama ben hiç aykiri bisey yapmadımki tek yaptıgım yaziyi yazıp google + da paylaşmak oldu kendim ekstradan bir siteye trafik falan cekmedim google gıcık kaptım şuan 😀

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al