freelance iş ilanları

TBM ortalama 0.20 TL. Sizde de mi böyle?

15 Mesajlar 1.951 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 111 / 212
  • Ticaret 2, (%100)

yigido580638 adlı üyeden alıntı

Ben 0.20 ye çok düşük diyecektim ama neredeyse hiç kazanamayanlar varmış gördüğüm kadarıyla.
Arkadaşlar adsense politikanizi kontrol etmenizde fayda var. Eğer yabancı diliniz varsa mutlaka ingilizce bir blog veya site açın. Diliniz az ise resim video paylaşım sitesi kurun sadece menüler falan ingilizce olsa yine yeter. Bunu şunun için tavsiye ediyorum yalnızca 1 tıkdan 12 TL (onikilira) kazandığım bile oldu.

0,02 bu oranda kazanç alıyorsanız çok fazla hatanız var demektir.

12 TL İngilizce siteden mi aldınız? 7 TL Almanya'dan aldım ben de ama, sizinki daha güzelmiş, bol kazançlar :)

wmaraci
reklam

yigido580638 yigido580638 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 9 / 15
  • Ticaret 3, (%100)

Almina adlı üyeden alıntı

12 TL İngilizce siteden mi aldınız? 7 TL Almanya'dan aldım ben de ama, sizinki daha güzelmiş, bol kazançlar :)

Evet ingilizce siteden aldım. Komik ve ilginç gifler paylaştığım bir site. Ortalama tık başı 2TL getiriyor. Ben boşuna Türkçe sitelerle uğraşmayın derim.

Almina Almina WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / K
  • Meslek Genel olarak makaleci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1072
  • Beğeniler 111 / 212
  • Ticaret 2, (%100)

yigido580638 adlı üyeden alıntı

Evet ingilizce siteden aldım. Komik ve ilginç gifler paylaştığım bir site. Ortalama tık başı 2TL getiriyor. Ben boşuna Türkçe sitelerle uğraşmayın derim.

Güzel dersiniz de işte İngilizce ya da yabancı dil bilmek lazım. Aslında o -bence- Türkçe site olayı değil de, içeriğinde yurtdışına hitap eden site olayı ile alakalı, tıkları bize göre daha yüksek gibi geliyor bana. Geçenlerde aynı şeyi bizim ülkemiz için de düşünüp yapan bir site gördüm ama, konuyu hangi dilde yazmışsa yazmış adam, ve Translate'den çevirerek atmış siteye belli, çok çok kötü bir Türkçeydi; ve konusu Google 1. sayfa üst sıralardaydı. Sanırım bizim de ülkemizde bir şeyler bulanlar var da, yurtdışı olayı önemli sanki...

yigido580638 yigido580638 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 9 / 15
  • Ticaret 3, (%100)

Almina adlı üyeden alıntı

Güzel dersiniz de işte İngilizce ya da yabancı dil bilmek lazım. Aslında o -bence- Türkçe site olayı değil de, içeriğinde yurtdışına hitap eden site olayı ile alakalı, tıkları bize göre daha yüksek gibi geliyor bana. Geçenlerde aynı şeyi bizim ülkemiz için de düşünüp yapan bir site gördüm ama, konuyu hangi dilde yazmışsa yazmış adam, ve Translate'den çevirerek atmış siteye belli, çok çok kötü bir Türkçeydi; ve konusu Google 1. sayfa üst sıralardaydı. Sanırım bizim de ülkemizde bir şeyler bulanlar var da, yurtdışı olayı önemli sanki...

Evet yurtdışı olayı önemli :)

wmaraci
wmaraci

07ibrahim07 07ibrahim07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek IT Manager
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 953
  • Beğeniler 0 / 218
  • Ticaret 23, (%96)
Yabancı haber/politika içerikli videolar giriyorum ortalama TBM= 0,20 bazen 0,60 oluyor bazende 0,10

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al