Ucretsiz domainle Adsense Alinir mi ?
Öncelikle merhaba webmaster’lerin cogu adsense den reklam almak istiyor bu durum bazen sizofrenlige kadar gidebiliyor peki bunu icin yani reklam almak icin ne yapmak gerekir sorusuna ufak nuanslarla cevap vermeye calisacagim.

1. Ilk olarak site adresinizin domain kismi onemli atiyorum orguevi .com bu tarz domainler adsense den kolayca onay alirlar.

2. Icerik girisleri siteye eklenen icerikler de warez crack li paylasimlardan uzak durun bu paylasimlar size hit getirebilir ancak adsense size bu konuda red verir cunku artik adsense sadece icerige onem veriyor iceriginiz seo acisindan uygun mu yazilariniz paylasimlariniz dikkat cekiyor mu. Okuma acisindan kolaylik sagliyor mu bunlara bakiyor tabi bunlar 1 2 3 veya 4 ay sure bilir

3. Ucretsiz domainle adsense almak ?
Domain alacak parasi olmayan arkadaslarda mevcut. Bunlar icin. Ufak da olsa onerilerim var.
Ilk olarak blogger google tarafindan kurulan blogger de acilan bloglarla adsense rahat bir sekilde alinabilir yeter ki ozgun iceriginiz olsun bunun yaninda bir cok site mevcut her hangi birinden bir domain kaydedin ve ozgun dogal iceriklerinizi kaydedin 4 5 ay sonra adsenseye bas vurun sonucu goreceksiniz benim sitem suan yeni bas vurmadim erken diye 5 ay sonra basvuru yapacagim

4. Hit programlari kesinlikle kullanmayin ozgun icerikleriniz bunlara bin basar hit programlari kendinizi kandirmaktan baska birsey yapmaz seonuzu ayarlayin webmaster sitelerine uye olun konularinizi ordada paylasin alinti linklerinizi ekleyin. Bu size backlink ekleyecektir ve sizi alexa da googlede yukseltecektir. Size index anlamanizi saglayacaktir. Bunun yaninda mobil uyumluluk cok onemli gunumuz de cogu kisi artik mobil telefonlardan giris yapmakta sizde buna uygun sekilde temalarinizi ayarlayin bunun faydasini goreceksiniz hitleriniz artacaktir

5. Sosyal medya kullanin twitter facebook pin instagram google plus kullanin indexlenme ve hit getirme oranlari %80 artacaktir bir sureden sonranartik sosyal medyaya ihtiyac duymayacaksin hem zevk alacaksiniz hem de para kazanacaksiniz ucretsiz veya ucretli domainin farkinin olmadadigini fark edeceksiniz

6. Ilgi cekici yazilar

Yazacaginiz konular uzgun icerik olabilir ancak bu yeterli deildir icerikleriniz ilgi cekmeli gundemi gecmis konular yazilar paylasilmamali ne gundem de ne varsa onlara yonelik yazilar yazilmali yani yazilarin albenisi olmasi gerek insanlar okurken sıkılmamali sonuc odakli yazilariniz olmali simdilik bu kadar yorumlarinizi bekliyorum .Yazimk okudugunuz icin tesekkur ederim
Kaynak konum
https://goo.gl/iAKwMs