Videonuz para kazanma özelliği için henüz onaylanmadı ?

11 Mesajlar 4.904 Okunma
smmexpress

deli35 deli35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba herkese cümleten iyi geceler bir sorun var arkdaşlar.

Youtube kanalımı google ads ile ilişkilendirdim. Onayda verildi fakat video yükleyip deneyeyim dedim para kazanma işaretini tıklıyorum fakat böyle bir sorunla karşılaşıyorum yardım ederseniz sevinirim tekrar iyi geceler.

'' Videom üzerinden reklamlarla para kazanmak istiyorum
Videonuz para kazanma özelliği için henüz onaylanmadı. YouTube'un isteğinizi işleme alması için videonuzun ticari kullanım haklarıyla ilgili bilgiler gerekir.
Ticari kullanım hakları kanıtı sağlayabilirim Daha fazla bilgi edinin
''

Resim :

wmaraci
reklam

Panarogga Panarogga Adsense Onay Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)
videonuzun karşısında ünlem işareti varmı ?

• Üyelik 06.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Panarogga adlı üyeden alıntı

videonuzun karşısında ünlem işareti varmı ?

Hocam resimle göstereyim daha açıklayıcı olur

serrrcan serrrcan Efe Web Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayarcılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 13 / 33
  • Ticaret 11, (%100)
videoyu yüklerken para kazanmayı aktif ettinizmi ?

www.valorantpazar.com | www.kayakseti.com | www.netflixdizileri.com Alan Adları Satılıktır PM.
wmaraci
wmaraci

Panarogga Panarogga Adsense Onay Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)
evet tahmin ettiğim gibi ünlem çıkmış para kazanması açılmaz bunun daha önbce yüklenmiş o yüzden ünlem çıkmış videoyu silin başka video yükleyin 4 sefer üst üste ünlem çıkarsa böyle kanalınız spama girer bir daha hiç bir videoyu para kazanmaya açamazsınız

• Üyelik 06.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

serrrcan adlı üyeden alıntı

videoyu yüklerken para kazanmayı aktif ettinizmi ?

Aktif etmeye tıklıyorum fakat 1.resimdeki sorunda kalıyor. Ticari kullanım hakları kanıtı istiyor anlam veremedim bir türlü

Ek Olarak:

Panarogga adlı üyeden alıntı

evet tahmin ettiğim gibi ünlem çıkmış para kazanması açılmaz bunun daha önbce yüklenmiş o yüzden ünlem çıkmış videoyu silin başka video yükleyin 4 sefer üst üste ünlem çıkarsa böyle kanalınız spama girer bir daha hiç bir videoyu para kazanmaya açamazsınız

Hocam eyvallah. Başka birşey yüklemeyi deniyorum hemen şimdi bakalım verecek mi aynı sorunu

• Üyelik 28.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayarcılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 13 / 33
  • Ticaret 11, (%100)
hocam o video önceden yüklenmiştir o yüzden spam olarak görüyordur başka bi video ile deneyin. videoda müzik olmamasına dikkat edin. telif hakları yüzünden para kazanmak zor :)

www.valorantpazar.com | www.kayakseti.com | www.netflixdizileri.com Alan Adları Satılıktır PM.

• Üyelik 06.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

hocam o video önceden yüklenmiştir o yüzden spam olarak görüyordur başka bi video ile deneyin. videoda müzik olmamasına dikkat edin. telif hakları yüzünden para kazanmak zor :)

Ne yazikki malesef hocam çok zor. Benim gibi yeniler çok zorlanıyor bu işin püf noktaları sır gibi saklanıyor ülkemden bir kişi daha internette ilerlesin oda gelişssin kalkınsın yok.Hep bencillik. Bizde deneme yanılma taktikleriyle öğrenmeye çözmeye çalışıyoruz işte :) :) Tekrar teşekkür ettim sonucu yazacağım birazdan.

• Üyelik 28.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Bilgisayarcılık
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 13 / 33
  • Ticaret 11, (%100)
aynen öyle yardım edeni bulmak zor herkes kendine çalışıyor bu devirde yapcak birşey yok. oysaki 5 dk sını almaz sana anlatmasi. benden sana öneriler telif haklarına takılmak istemiyorsan 1- videoda müzik varsa o videoyu koyma. 2- yüklenilen bir videoyu alip aynısını koyarsan youtube bunu anlar. videoyu recorder programlarıyla daha küçük bir kare olarak kaydet öyle koy. 3- videoyu moviemaker ile düzenle başına ve sonuna resim koy. 4- videoya youtube nın kendi verdigi telif haksız müzikler var onlardan koy bende bıraktım coktandır bu işi bildiklerim bu kadar :)

• Üyelik 06.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

aynen öyle yardım edeni bulmak zor herkes kendine çalışıyor bu devirde yapcak birşey yok. oysaki 5 dk sını almaz sana anlatmasi. benden sana öneriler telif haklarına takılmak istemiyorsan 1- videoda müzik varsa o videoyu koyma. 2- yüklenilen bir videoyu alip aynısını koyarsan youtube bunu anlar. videoyu recorder programlarıyla daha küçük bir kare olarak kaydet öyle koy. 3- videoyu moviemaker ile düzenle başına ve sonuna resim koy. 4- videoya youtube nın kendi verdigi telif haksız müzikler var onlardan koy bende bıraktım coktandır bu işi bildiklerim bu kadar :)

Yardım eden 2 arkdaşada teşekkür ederim dediklerinizi yaptım düzeldi sıkıntı yok.

Hocam bu arada skypeden ekliyorum sizi şimdi

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al