wmaraci reklam

Yeni Açtığım Sitemde Adsense Reklamları Kayboldu

28 Mesajlar 3.322 Okunma
smmexpress

bypower bypower WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

tayfunsg adlı üyeden alıntı

yeni alan adıyla tekrar başvuru yapman gerekli. Adsense hesabına gir oradan yeni site ekle yeni domainle tekrar başvur

Ben zaten diğer normal başka sitemdeki adsense kodlarını yerleştirdim,yani o blog adına başvuru yapmadım daha ? başvurumu yapayım bildiğin pinsiz falan ugrastırcak bizi ozaman :(

wmaraci
reklam

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
O kaar msj yazılmış kimse işi çözememiş. Tekrar başvuru yapmak diye birşey yok. Ben hiç bir site için tekrar başvuru yapmadım bugune kadar 5 dakika önce açtığım sitede bile 5 dakika sonra reklam gösterimi başladı.

Yeni domaine yetki vermen gerek... Ayarlar erişim ve yetkilendirmeye gir yeni alan adını reklam gösterme yetkisi olan sitelere ekle. Eğer olmuyorsa Durum sekmesinden politika ihlali veya reddedilen reklam isteği var mı kontrol et.

• Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Zen adlı üyeden alıntı

O kaar msj yazılmış kimse işi çözememiş. Tekrar başvuru yapmak diye birşey yok. Ben hiç bir site için tekrar başvuru yapmadım bugune kadar 5 dakika önce açtığım sitede bile 5 dakika sonra reklam gösterimi başladı.

Yeni domaine yetki vermen gerek... Ayarlar erişim ve yetkilendirmeye gir yeni alan adını reklam gösterme yetkisi olan sitelere ekle. Eğer olmuyorsa Durum sekmesinden politika ihlali veya reddedilen reklam isteği var mı kontrol et.

Telif Haklı 1 tane banlı site var oda baya önceden geçen aydan falan bi tek o var senin dediğini yaptım şimdi anasayfaya şu yazı düştü ;

Kendi web sitenizde reklam gösterme isteğinizi tamamlamak için, reklam kodunu www.dosyakit.com adresine uygulamanız gerekli. Yeni sürüme geçiş isteğiniz, ancak reklam kodunun uygulandığı alanda gösterim biriktikten sonra incelenebilir. Daha fazla bilgi edinin.

Ek Olarak: 1 Gelişme var sanırsam dün dosyakit için oluşturduğum yeni reklam bu işlemleri yaptıktan sonra "Etkin" olarak değişmiş :D ama reklam hala gözükmüyor orası ayrı mesela

• Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

bypower adlı üyeden alıntı

Telif Haklı 1 tane banlı site var oda baya önceden geçen aydan falan bi tek o var senin dediğini yaptım şimdi anasayfaya şu yazı düştü ;

Kendi web sitenizde reklam gösterme isteğinizi tamamlamak için, reklam kodunu www.dosyakit.com adresine uygulamanız gerekli. Yeni sürüme geçiş isteğiniz, ancak reklam kodunun uygulandığı alanda gösterim biriktikten sonra incelenebilir. Daha fazla bilgi edinin.

Ek Olarak: 1 Gelişme var sanırsam dün dosyakit için oluşturduğum yeni reklam bu işlemleri yaptıktan sonra "Etkin" olarak değişmiş :D ama reklam hala gözükmüyor orası ayrı mesela

Sen bu hesabı youtube veya blogspottan başvurupta mı almıştın?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Zen adlı üyeden alıntı

Evet,youtube dan ödeme de aldım sorun olmadı normalde blogspotken gösteriyordu reklamları .com a geçince bu sorun oldu.

Ek Olarak:

Zen adlı üyeden alıntı

Evet

• Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

bypower adlı üyeden alıntı

Evet,youtube dan ödeme de aldım sorun olmadı normalde blogspotken gösteriyordu reklamları .com a geçince bu sorun oldu.

Ek Olarak:

Evet

O şekilde alınan hesaparın onay durumları farklı oluyor. Sadece blogspot üzerinde kullanıyorsun. Diğer alanlar için tekrar onay gerekiyor.

Yani aslında tam hesap değil yarım hesap gibi birşey senin.

• Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 3 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

Zen adlı üyeden alıntı

O şekilde alınan hesaparın onay durumları farklı oluyor. Sadece blogspot üzerinde kullanıyorsun. Diğer alanlar için tekrar onay gerekiyor.

Yani aslında tam hesap değil yarım hesap gibi birşey senin.

hmm anladım sağolasın bilgi için :)

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
siteni ekle "http://www.dosyakit.com/" adsenseye acılır

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al