wmaraci reklam

Yeni site için Adsense kullanımı hk.

13 Mesajlar 1.815 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mecid mecid WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web editor
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 574
  • Beğeniler 42 / 50
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba, arkadaşlar. Bir kaç gün önce yeni finans konulu site açtım. Sitede 6 makale var. Tam hazır değil. site

Beş gün önce sitem ile ilgili forum üyelerinden tavsiye, öneri ve eleştiri almak için konu da açmıştım, ama maalesef ilgi görmedi: Yeni sitem hakkında fikir ve önerileriniz

Şimdi ise sırf adsense ile ilgili yardım istiyorum. Bu siteyi kurmakta maksat gelicekte adsense ile para kazanmaktır. Onun için her şeyini google amca istediği gibi, hiçbir yanlış olmadan yapmak istiyorum.

Benim 2 google hesabım var. Eski hesabımda yıllar önce adsense ban oldu. Yeni hesabda da youtube üzerinden adsense açtım 2 yıl önce, ama hiç kullanmadım sonrasında.

Yeni sitem için analytics ve google-ın diğer hizmetlerini kullanmak istiyorum. Lakin korkuyorum ki, google-ın gazabına uğrayım. Bu sebeple bilgili hocaların fikrine ihtiyacım var. Bir kaç ay sonra adsense başvurusu da yapmak istiyorum. Yeni site için yeni google hesabımı açmalıyım, yoksa 2. hesabımı kullanıyım?

wmaraci
reklam

FurkanKok FurkanKok Sabır, sabır Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 85
  • Beğeniler 34 / 34
  • Ticaret 3, (%100)
Yeni hesaptan yana tercih yapmalısın

• Üyelik 06.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web editor
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 574
  • Beğeniler 42 / 50
  • Ticaret 4, (%100)
dontlike16 2 hesapdan diğer yeni hesap mı açayım?

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Site ile ilgili Hocam öncelikle siteyi tam Türkçe yapın. Tema fena değil iş yapar. Bir logo ayarlayın. Menü işlemlerini yapın gizlilik,hakkımızda, iletişim, cookie kabul etme bölümlerini hazırlayın. İçerik sayısını en az 10 yapin. Adf.ly reklamını kaldırın. Adsense için yeni bir mail açın paraliste@gmail.com gibi site adı geçsin isminde. Bununla da yeni adsense başvurusunda bulunun. Mail açarken şahsi bilgilerinizi girin eski mailde ki ev adresiniz ile aynı olmasın. Telefon numarasını da aynı yapmayın.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Gokhan01 Gokhan01 Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 93 / 108
  • Ticaret 18, (%100)
Açtığın youtube hesabınına siteyi ekle yoksa youtube adsenseyi kapatmanı isticek senden yeni olmasında çok sıkıntı yok 21 günlük siteyi onaylattım. gizilik çerez sayfası falan ayarla kategorilerde eşit konu olsun tamamdır gerisi bekliceksin

• Üyelik 06.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web editor
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 574
  • Beğeniler 42 / 50
  • Ticaret 4, (%100)

hkccrn adlı üyeden alıntı

Site ile ilgili Hocam öncelikle siteyi tam Türkçe yapın. Tema fena değil iş yapar. Bir logo ayarlayın. Menü işlemlerini yapın gizlilik,hakkımızda, iletişim, cookie kabul etme bölümlerini hazırlayın. İçerik sayısını en az 10 yapin. Adf.ly reklamını kaldırın. Adsense için yeni bir mail açın paraliste@gmail.com gibi site adı geçsin isminde. Bununla da yeni adsense başvurusunda bulunun. Mail açarken şahsi bilgilerinizi girin eski mailde ki ev adresiniz ile aynı olmasın. Telefon numarasını da aynı yapmayın.

Dediğiniz şeyleri yapıcam. Addly reklamı da test için. Mail de sitenin ismiyle açıcam. İnfo at paraliste com gibi.
Site günlük az da olsa hitlensin sonra başvuru düşünüyorum.
Şimdi Avrupa'dayım. Buranın adresini veririm yeni hesab için. Ama sonra yurda dönücem. O problem olur mu daha sonra?
hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 06.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web editor
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 574
  • Beğeniler 42 / 50
  • Ticaret 4, (%100)

Gökhan01 adlı üyeden alıntı

Açtığın youtube hesabınına siteyi ekle yoksa youtube adsenseyi kapatmanı isticek senden yeni olmasında çok sıkıntı yok 21 günlük siteyi onaylattım. gizilik çerez sayfası falan ayarla kategorilerde eşit konu olsun tamamdır gerisi bekliceksin

Youtube için açılanı hiç kullanmadım. Öyle durmuş yerinde. Kanalı kullanmıyorum şu an.

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)
Arkadaşın dediği gibi YouTube adsense olanı da kullanabilirsiniz. Yeni hesap açacaksaniz kazanç ne kadar sürer onu hesaplayınız pin için ona göre şu an bulunduğunuz yerin adresini veya TR de ki adresinizi verirsiniz. Kısa süre kalacaksaniz TR adresini verin derim.

Gokhan01 Gokhan01 Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 93 / 108
  • Ticaret 18, (%100)

mecid adlı üyeden alıntı

Youtube için açılanı hiç kullanmadım. Öyle durmuş yerinde. Kanalı kullanmıyorum şu an.

Yani kanalı kullanıp kullanmaman önemli değil adına bir adsense açılmış demektir bu yeni adsense açarken sana başka adsense hesabın var diyip onu kapat dicek o yüzden youtube adsenseye siteler bölümünden site eklersen adsense hem youtube hem içerik olur bu kadar değişen bişey olmaz

• Üyelik 06.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek web editor
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad M** H**
  • Mesajlar 574
  • Beğeniler 42 / 50
  • Ticaret 4, (%100)

hkccrn adlı üyeden alıntı

Arkadaşın dediği gibi YouTube adsense olanı da kullanabilirsiniz. Yeni hesap açacaksaniz kazanç ne kadar sürer onu hesaplayınız pin için ona göre şu an bulunduğunuz yerin adresini veya TR de ki adresinizi verirsiniz. Kısa süre kalacaksaniz TR adresini verin derim.

yazın sonunadek buradayım. ama sonra ödeme alırken problem olur mu?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al