Reklam Onaylı TR Oto - Manüel Hesap Satışı Aktiftir.

Hesap Türü : 1

Manuel - Oto TR hesap satışlarımız başlamıştır.
Stok istediğiniz kadar açabilirim.
İllegal sektörlere hesap temini yapmıyorum.
Hesaplar size özel tarayıcı ile atılmaktadır. Ve proxy ile teslim edilmektedir.
Hesaplar otomatik ödemeye çevirebilirsiniz. Garanti YOK.
115 TL harca 300 TL kuponu hediyemizdir. Hesapta eklidir.
Hesap teslim etmeden fake reklam etkin olarak verilmektedir. Hesabı atmadan önce de size görselini atıyorum.
Garanti & Telafi : Eğer ödenmemiş bakiye düşerse bir adet telafi veriyorum. Ödenmemiş bakiye hariç Hesabı teslim ettikten sonra garanti sağlamıyorum.
Hesap Fiyatı : 150
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hesap Türü; 2

Sizin Sanal Kartinizla TR Oto - Manuel hesap satışlarımız başlamıştır.
Stok istediğiniz kadar açabilirim.
İllegal sektörlere hesap temini yapmıyorum.
Hesaplar size özel tarayıcı ile atılmaktadır. Ve proxy ile teslim edilmektedir.
Hesaplar otomatik ödemeye çevirebilirsiniz. Garanti YOK.
115 TL harca 300 TL kuponu hediyemizdir. Hesapta eklidir.
Hesap teslim etmeden Sizin Reklam Etkin olarak verilmektedir. Hesabı atmadan önce de size görselini atıyorum.
Garanti & Telafi : Eğer ödenmemiş bakiye düşerse bir adet telafi veriyorum. Ödenmemiş bakiye hariç Hesabı teslim ettikten sonra garanti sağlamıyorum.
Hesap Fiyatı : 200 ₺
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

İletişim:
Whatsapp: 0552 243 0837
Telegram: saitozbey00