wmaraci reklam

Google ads hesabım şüpheli ödemeden dolayı askıya alındı. bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

3 Mesajlar 418 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mezitlioto mezitlioto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba, 5-6 yıldır google ads kullanıyorum. Çok iyi değilim ama kendi reklamlarımı çıkacak kadar bilgim var. Daha önceden google 220 TL borcum vardı onu ödemedim 7-8 ay sonra yine reklam çıkmayı denedim. Promosyonu almak için yeni hesap oluşturdum, oluşturduğum hesaba aynı adres, kart bilgisi vs. herşey aynıydı direk banladı. Benim tahminim aşağıdakilerden birisi

- Google borcum olduğu için

- Aynı kart ve bilgilerin birden fazla hesapta olmasından dolayı

Google hesabın açılması için mail attım ancak red cevabı geldi. Yanı benım adım google tarafından banlandı sanırım. 

Esas sorum şudur, yeni mail, yeni kredi kartı, yeni adres, yeni isimle yeni hesap açsam reklamı tekrar yayınlayabilir miyim? Domain aynı olduğu için acaba oda direk banlanırmı? Yeni domain yeni site 900-1000 TL masrafı var makale, domain vs. bu ücreti ödemek istemiyorum yardımcı olabilir misiniz. Banlanan hesaptaki domain için yeni hesap bilgilerle açsam domainden dolayı oda banlanırmı sorum budur. Şimdiden herkese teşekkürler.

wmaraci
reklam

ack26 ack26 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2021
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 198
  • Beğeniler 25 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Hesap açmanız artık çok zor olacak. Google sizi ve pc ayrıca domanizi banlamis. Yeni acmak isteyeceğiniz hesapları da yakalarsa banlar. Ozellikle yeni hesap acmak çok zorlaştı. 

Size ilk tavsiyem hesabinizdaki borcu odeyin.  Sizin suan iki hesabiniz mi var orasini anlayamadım. 

Yeni hesap açmak için temiz pc ve eski gmail hesabi lazim . Ayrica sifir fiziksel kredi karti

ack26 ack26 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2021
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 198
  • Beğeniler 25 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

Eğer eski ads heaabiniz da borç var ise onun borcunu ödeyin. Yeni hesabida iptal edil kapatin. Eski hesapta aski var ise tekrar itiraz gönderin. Ama açıklayıcı bir itiraz. Odemey ekstresi de eke ekleyin

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al