Herkese selamlar! Sizinle paylaşacağım harika bir şey var; iyi miktarda para kazandırabilecek bir yöntem. Günümüzde Google Reklam eşik hesapları oluşturmak mümkün değilken artık bu yöntemle hiç zorlanmadan google reklam hesabı oluşturabilir ve ücretsiz reklam açarak sizlerde yüksek gelirler edebilirsiniz..

ProfReklamProfReklamProfesör ADSKurumsal Üye  

Kurumsal Üye olarak ve kategoride en çok okunan konu olarak hizmet vermektedir. Yeni başlayacak arkadaşların özellikle bu sektör için yapacağı ticaretlerde dikkatli olmasında fayda vardır. Eğitiminizi benden almasanız bile alırken temkinli yaklaşmanızı ve araştırmanızı öneririz. Bir eğitim alırken sadece fiyata odaklanmayın!

Neden bu yöntemi satın almalısınız? ✅

Benim yöntemime göre, yüksek tutarlarda bir Google Ads eşiği elde edeceksiniz. Vakit ayırarak Google reklamlarında işletmenizin veya ürünlerinizin reklamını yapabilirsiniz. Hesapların tüm eşiğini harcadıktan sonra başka bir hesap oluşturabilirsiniz. Sınırsız Ads hesabı oluşturun ve reklamlarınızı Google'de yayınlayın. Bu hesapları WM ARACI veya Diğer web sitelerinde 500₺ ile 1000₺ arasında satabilirsiniz. Google reklamlarınızı doğru şekilde kullanırsanız daha çok para kazanabilirsiniz. Methodumuz basit ve bütçe dostudur. Bu süreçte illegal bir yol mevcut değildir.

Şüpheli Ödeme sorunu ne olacak? 

Evet, şüpheli ödeme nedeniyle askıya alınan Google Ads hesabı, en yaygın sorunu oluşturur, ancak endişelenmeyin. Çözümü zaten bu yöntemlerde buluyoruz. Bu google reklam eşikleri yöntemlerinde, hesabın askıya alınmasından sonra nasıl Yeniden Etkinleştirileceğini gösteriyoruz.

142877-64b6ed27ee427.jpg

142877-64b6ed304a40b.jpg

Eğitim setine neler dahil? ✅

Ücretsiz Sanal Kart Nasıl Alınır?
ADWORDS için Gmail nasıl oluşturulur?
Kampanya oluşturma
Bütçe, TBM vb.
Sınırsız Sanal Kart Oluşturma
7/24 Müşteri Desteği

Bu yöntem ile 1500 İSRAİL ŞEKELİ tutarında eşik alabilirsiniz.

19 MAYIS ÖRNEK YOUTUBE VİDEOMUZ:  TIKLA İZLE
TELEGRAM: turkdevils
Şahsi Numaram çalışma saatleri içinde arayabilir veya whatsapptan da yazabilirsiniz: 0506 043 2844
Çalışma saatlerim: 09:00 - 24:00

142877-64577b0d8addd.jpg142877-64577b3074305.jpg142877-64577b1547a78.jpg