wmaraci reklam

Ads Geri Dönüşüm Oranı İyileştirme Hk.

4 Mesajlar 748 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

DevletCan DevletCan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 5 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Sektör kombi servisi

Aylık 3.000 TL civarı reklam harcamam var reklam getirisinden de oldukça memnunum, ama nedense tıklama/gösterim oranım çok düşük. Tbm 3 TL civarı tutuyorum

30 tıklama / 500-750 gösterim alıyorum. Oran oldukça düşük. Farklı sektörlerde defalarca reklam çıktım benzer bir problem yaşamadım yeni geçtiğim bu sektörde sıkıntı yaşıyorum. Kalite düşük olduğu için doğal olarak sürekli gösterilmiyor reklamım. Bunun bir çözümü varmıdır veya çalıştığım sektörle alakalı bir şey midir ? Bu sektörde çalışıp benzer problem yaşayan oldu mu içinizde

Website üzerinden değil direk arama olarak veriyorum reklamı, daha önce farklı sektörlerde de çalıştım sorunsuz çalışıyordum

wmaraci
reklam

buzmavisi buzmavisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1451
  • Beğeniler 302 / 276
  • Ticaret 11, (%73)
gösterimin fazla olup tıklamanın az olmasının sebebi , tbm az tutmanız dan dolayı. Reklam sıralamasında alt sıralarda çıkıyorsunuz ve ilk sıraya yerleşen kişi daha çok tıklama alıyor siz sadece görüntülenme alıyorsunuz.

Sektörünüzün rekabeti yüksek bu yüzden tbm arttırsanız tıklama sayınız artacaktır.

Bir başka yol ise reklam başlığı ve açıklama metninizi düzenleyin. Kombi bakımı , garantili kombi bakımı , kombi servisi gibi başlıklar kullanabilirsiniz.
DevletCan

kişi bu mesajı beğendi.

DevletCan DevletCan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 5 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Başlıklar ve tbm uygun ilk sırada genellikle üstelik. 3 tl tbm veriyorum bazen 4 yapıyorum

Daha önceden deneyimim olduğu için böyle şeyler problem olmuyor hallediyorum ama problem hala devam ediyor

buzmavisi buzmavisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1451
  • Beğeniler 302 / 276
  • Ticaret 11, (%73)
hocam özelden site adresi paylaşabilir misiniz?

edit : anahtar kelime eşleştirmeniz nasıl hocam , geniş , sıralı , tam ? Hangisi. geniş eşleşme yapıyor iseniz , kombi ile ilgili tüm aramalarda reklamanız çıkıyordur ve alakasız aramalarda tıklama almıyordur.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al