wmaraci reklam

Adwords Hakkında Öneri

6 Mesajlar 858 Okunma
wmaraci reklam

puhuajans puhuajans WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Web-Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 16 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba arkadaşlar,
Web tasarım hizmeti için reklam veriyoruz. Anahtar kelime olarak web tasarım'ı geniş eşleşme olarak kullanıyoruz ama hiç alakasız saçma sapan aramalardan tıklama geliyor. Tam eşleşmede tıklama miktarı az oluyor, dönüşüm olmuyor. Sıralı eşleşme tam facia. Ya tam olarak müşteri getiren güzel bir keyword listesi satan birisi olacak alıp kullanacağız, ya da bu konuda varsa bilgisi olan taktik bilen bana ulaşırsa sevinirim. Reklam konumlandırmasında bazı iş hanlarını (Örnek, perpa gibi) göstermek şeklinde taktikler duydum. Bu tarz bilen kişiler ulaşırsa sevinirim. Teşekkürler.

wmaraci
reklam

hakanacar75 hakanacar75 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Biraz bütçeye kıyıp negatif anahtar kelime oluşturmayı beklemelisiniz. Geniş eşleşmede yapılması gereken çok ekstra birşey olmuyor. Web tasarım kelimesini içinde barındıran 1000'lerce alakalı arama vardır bu nedenle organik olarak negatif anahtar kelimeleri eklemek gerekiyor.

ramazansenogul74 ramazansenogul74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad R** Ş**
  • Mesajlar 165
  • Beğeniler 1 / 20
  • Ticaret 3, (%100)
genis eslemeyi +web +tasarim seklindemi yapiyorsun

• Üyelik 13.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 16 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
geniş eşleşme + web tasarım yapıyorum

wmaraci
wmaraci

w4nted w4nted WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek SEO
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 647
  • Beğeniler 42 / 100
  • Ticaret 53, (%98)
anahtar kelime eşleşmesi yaparken "web tasarım" kullanmayı deneyin bu şekilde araya anahtar kelime gelmez sadece başına ve sonuna yeni kelimeler gelebilir.

+web +tasarım şeklinde reklam çıktığınızda araya da anahtar kelime eklenebilir. Ayrıca anahtar kelime planlayıcı da web tasarım yazarak kelime listesinden filtreleme bölümünden dersleri, kursu, kurs fiyatları vs gibi aramaları filtreleyebilirsiniz.

Böyle elinizde daha az kelime sayısı kalacağından 1 hafta 10 gün sonra temiz liste kalır elinizde

Ayrıca geniş eşleşme kullandığınız zaman hem web hem tasarım kelimesini içeren tüm aramalarda yer alacağınızdan işin içinden çıkamazsınız Kesinlikle geniş eşleşmeden kaçınmalısınız

• Üyelik 13.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 16 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
O zamandan bu zamana geniş eşleşme kullandım. Ama arama sonuçlarından hep gereksizleri negatif yaptım. Gittikçe negatif listem genişledi. Yavaş yavaş daha iyi sonuçlar geliyor. Ana tbm sıkıntı. 65 kuruştan çıkıyorum reklam bende gözükmüyor mesela. 1 TL den verdiğim zaman da sonuç alamıyorum. 400 TL lik reklamdan 1 tane müşteri çıkmıyor. Bakalım düzenli veriyorum reklamları. İnşallah güzel olur.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al