lostyazilim

Anahtar kelime planlayıcı rekabet ve önerilen teklif hakkında...

2 Mesajlar 894 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

basymgroup basymgroup Parabol Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 871
  • Beğeniler 70 / 257
  • Ticaret 10, (%100)
Arkadaşlar yabancı bir site açacağım. Anahtar kelime planlayıcı ile açacağım site için üç beş tane anahtar kelime seçeceğim. (Hedef tabi ki adsense ile kazanç.) Yalnız adwords pek kullanmadığımdan bilmiyorum. Burada rekabeti düşük olan aylık arama hacmi 3600 olan ve önerilen teklif 8,08 olan bir yer buldum. bu uygun mudur?

Kısaca amaç aylık aranma hacmi bu civarlarda rekabeti düşük olup da önerilen teklifin yüksek olacağı kelimeler seçmek midir?

wmaraci
reklam

jamyo jamyo Google Adwords Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Google Adwords Reklam Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 45 / 51
  • Ticaret 18, (%100)
Merhaba,

adwords anahtar kelime planlayıcı aylık gördügünüz değerler ortalama değerlerdir ve adwords ihale mantıgı ile çalıştıgından oradak değerleri tam olarak yazmanız size verim sağlamayabilir durumu şöyle değerlendirin

adwords yatırdıgınız parayı günlük bütçeniz dahilinde adwords bitirmeye çalışır eyer bir satış gerçekleştirmeyecekseniz amacınız bilgi vermek ve adsense fayda saglamaksa düşük bütçeler verin her ihtimalde adwords reklamlarınızı gösterecek ve ziyaret alacaksınız fevri davranp bütçeleri yükseltmeyin sabırlı olun ve en az bütçe ile tıklama almaya calışın adsense faydası olurmu bilmiyorum ama adwords dikkatli olmassanız paranızı yer

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al