wmaraci reklam

Eşikli hesap - İndirimli Reklam ve Dahası Hakkında

3 Mesajlar 1.695 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

Değerli forum yönetimi.

Bir çok platformlarda olduğu gibi, burada da eşikli hesap, indirimli reklam gibi konulara kısıtlama getirilmesini veya katı kurallar çerçevesinde ilgili konuların açılmasına olanak tanınmasını rica ederim.

Eşikli hesap - ülkelere göre ilgili platform tarafından tanımlanan bir tür kredidir. Bunu kullan at yapamazsınız. Borcunuzu ödemek zorundasınız. Ki er yada geç ödeyeceksiniz. Kullanılan banka kartı (sanal kart) muhakkak ki birisinin adındadır ve bu bilgilerle ama bugün ama yarın mali suçlarla karşılaşacak borç takıp unutulur sananlar.

İndirimli reklam diye de bir şey yoktur. İyi optimize edilmiş reklam kampanyası ile daha düşük TBM ler var. Ayrıca her yeni reklam hesabının bir defaya mahsus kullanabileceği belirli bütçe kuponları vardır. Bu da indirim sayılabilir, ama bir defaya mahsus. Örneğin, şu anda bile kendinize yeni Ads Panel oluşturup reklam verecek olursanız, 2500 TL harca 2500TL promosyondan faydalanabilirsiniz. Bunun için kimseye para da vermenize gerek yok.

Ayrıca, ticaret ilanları için de belirli kriterlerin getirilmesinde fayda vardır. Her kes bir ticaret ilanı açamamlıdır.

Bu forumun hak ettiği çok daha iyi konumlarda olmasını isterim ve alınacak belli başlı tedbirler ile adına da imajına da güç katacağından eminim.

Forum yönetiminden ricam, konu hakkında değerlendirme yaparak gerekli tedbirleri almak.

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: ReşatTürksoy (17.05.2022 21:40)

wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com
wmaraci
reklam

wmgtasarim wmgtasarim wmg.com.tr Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılım | Web Tasarım
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 1893
  • Beğeniler 545 / 550
  • Ticaret 8, (%100)

He vallah bende çok dile getirdim fakat konularım kaldırılıp 1 gün 1 hafta ban yiyorum bende anlamadım doğruyu söyleyeni niye kimse sevmiyor diye bir konu açıyoruz konu daha kimse görmeden diğer premium üyeler saniyesinde kendi konusunu üste taşıyor açtığımız konuda çöp oluyor 

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 440
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

wmgtasarim adlı üyeden alıntı

He vallah bende çok dile getirdim fakat konularım kaldırılıp 1 gün 1 hafta ban yiyorum bende anlamadım doğruyu söyleyeni niye kimse sevmiyor diye bir konu açıyoruz konu daha kimse görmeden diğer premium üyeler saniyesinde kendi konusunu üste taşıyor açtığımız konuda çöp oluyor 

Desteğiniz için teşekkür ederim.

Sizin sorununuza gelince bir anlaşılmazlık olabilir diye düşünüyorum. Eminim forum yönetimi ile iletişim kurup detaylandırsanız sorununuzu kesinlikle destek olacaklardır.

wmgtasarim

kişi bu mesajı beğendi.

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al