wmaraci reklam

Google Ads hesabımı askıya aldı

19 Mesajlar 3.299 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

betulzayi betulzayi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2021
  • Yaş/Cinsiyet 38 / K
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Z**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
İyi çalışmalar.
Ben bir ajansta çalışıyordum. Oradan ayrılarak kendi işimi kurmaya karar verdim. Ads hesabı açtım ama hesabım şüpheli ödemelerden askıya alındı. Hepsi benim adıma olan kimlik, fatura, kart resmi ile itiraz ettim. Gece cevap gelmiş;

Hesabınızın askıya alınmasına dair itirazınız incelenirken gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.
Geri bildiriminizi dikkate alarak destek kaydınızı inceledik ve hesabınızın Google Ads politikalarını hâlâ ihlal ettiğini doğruladık.
Bu nedenle, hesabınız yeniden etkinleştirilmeyecektir.

şeklinde. Bu kalıcı askımı oluyor. Tekrar itiraz etme hakkım yokmu? Ben kendi hesabıma bir müşterinin reklamını eklemiştim. Belki bu yüzden sıkıntı yaratmıştır diye onu silip tekrar itiraz ettim. Cevap aynımı gelir? Bunu nasıl düzeltebilirim? Bu kalıcı askımı yoksa düzeltilebilirmi?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

webhancher webhancher WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Satış Stratejileri Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 9 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
%98 açılmaz.

• Üyelik 13.02.2021
  • Yaş/Cinsiyet 38 / K
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Z**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Herşey benim adıma herşey resmi. Neden düzeltmiyorlar? Ne yapabilirim? Ne önerirsiniz?

bhdstandart bhdstandart WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek icra Takip Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 64 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
Ads ödemeler konusunda aşırı hassas. Belki hesap ismi ile kredi kartı adı uyuşmuyor olabilir. Ben bu durumu yaşamıştım ve kalıcı engel yedim.

İcra Takip Uzmanı
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 13.02.2021
  • Yaş/Cinsiyet 38 / K
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Z**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Hesap ismi, adres, kredi kartı hepsi bana ait. Hepsi eşleşiyor. Domain bana ait. Ben şüpheli ödeme askısı kalkacak diye beklerken. Sistemleri atlattığıma dair farklı bir uyarı ile askıya alındım. Benim asıl öğrenmek istediğim alttaki gelen mail nihai kararmı? Maili okuyunca kesinlikle açılmayacak denmiyor. Bu maile rağmen açılma ihtimali varmı? webhancher üyesi %98 açılmaz demiş. %2de olsa açma ihtimalim varmı?

"Geri bildiriminizi dikkate alarak destek kaydınızı inceledik ve hesabınızın Google Ads politikalarını hâlâ ihlal ettiğini doğruladık.
Bu nedenle, hesabınız yeniden etkinleştirilmeyecektir."

energy1907 energy1907 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 33 / 31
  • Ticaret 16, (%94)
son zamanda yapılan güncellemeler vs. bunlara sebep oluyor.

snndgny snndgny WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 6 / 73
  • Ticaret 22, (%100)
Bu konu ile ilgili problemi bende yaşadım. Kimlik bilgisi, kredi kartı ads ödeme çekimlerinin göründüğü ekstre görüntüsü gönderdim. Aynı zamanda google hesabım, ads hesap ismi ve fatura bilgilerimi eşleşecek şekilde, eksiksiz doldurdum. İlk başvuruda bunları yapmadan itiraz ettiğim için red gelmişti. Fakat üst üste açıklayıcı mailler ve yapmış olduğum değişikliklerle hesabım tekrar aktif hale geldi. Önemli ads yöneticilerini eksiksiz bilgilendirmek, illegal durum olmadığı sürece illaki açacaklardır. Geçmiş olsun.

• Üyelik 13.02.2021
  • Yaş/Cinsiyet 38 / K
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** Z**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ben herşeyi gönderdim. Tüm bilgiler benim adıma ona rağmen hesabınız yeniden etkinleştirilmeyecektir uyarısı geldi. Gerçi kalıcı askı demiyor. Net bir dille ret etmiyor. Hesaptaki isim adres herşey benim gerçek bilgilerim. İnternet bankacılığı ekran görüntüsünüde aldım para çekildiğini görsünler diye ama buna rağmen ihlal devam ediyor demeleri kuşku uyandırdı.

bhdstandart bhdstandart WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek icra Takip Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 64 / 56
  • Ticaret 0, (%0)
Benim bu konuda daha önce yaşadığım bir başka sorun da farklı hesaplardan kullandığım promosyon kodlarıydı. Eğer promosyon kodu kullanıyorsanız ve aynı kredi kartını farklı hesaplarda kullaniyosanız çakışma ihtimalinden dolayı Ban yiyebilir

İcra Takip Uzmanı

auyar auyar ⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 173 / 172
  • Ticaret 6, (%100)
benim de adsense hesabım başka bir geçersiz sebepten ötürü askıya alındı, maalesef itiraz etsem de olumlu dönüş alamadım. inşallah açabilirsiniz ama açılacağını düşünmüyorum.

edit: siz adwords hesabından bahsediyormuşsunuz sonradan farkettim ama sonuçta google google'dır.

💎 www.aliuyar.com 💎

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al