freelance iş ilanları

Reklam yayinlandi fakat aramada cikmiyor.

15 Mesajlar 4.086 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

bisiklet bisiklet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 1 / 34
  • Ticaret 7, (%100)
Google sizi sabit fiyat yapalım diye aramaz. Arama ağı için sadece tıklama başına maliyet modeli ile ödeme yaparsınız. Belli bir sonucu veya sıralamayı garanti etmez.

Google 'dan aradığını söyleyen kişinin telefonunu doğrulayın, ödeme yapmayın dikkat edin.

wmaraci
reklam

Komut Komut www.d-help.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)

MeMo adlı üyeden alıntı

Mesela siz VPS arattınız neredeyse her girdiginiz adsense reklami olan sitede VPS reklamlari çıkıyor.

Cookiesin anlamı bahsettiğiniz şey ile alakası yok. Cookie Nedir ?

Bahsettiğin şeyin adı yeniden pazarlamadır. Cookie sadece tarayıcı verilerinin saklandığı yerdir. Artık google bu tip bilgiyi tarayıcılara sormuyor. Chrome kullanan tüm bilgisayarlarda kullanıcıların aradığı metrik verilere göre reklam pazarlaması yapmaktadır.

MeMo MeMo SEO Candır, MeMo Uzman :) Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster, Editör, SEO Uzmanı
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad T** M**
  • Mesajlar 2187
  • Beğeniler 1198 / 578
  • Ticaret 50, (%100)

Komut adlı üyeden alıntı

Cookiesin anlamı bahsettiğiniz şey ile alakası yok. Cookie Nedir ?

Bahsettiğin şeyin adı yeniden pazarlamadır. Cookie sadece tarayıcı verilerinin saklandığı yerdir. Artık google bu tip bilgiyi tarayıcılara sormuyor. Chrome kullanan tüm bilgisayarlarda kullanıcıların aradığı metrik verilere göre reklam pazarlaması yapmaktadır.

Teşekkürler adının yeniden pazarlama olduğunu bilmiyordum. :D
Benim demek istediğim buydu kısa şekilde anlattım elbette ki cookie'nin ne olduğunu biliyorum reklamın neden çıkmadığını kısa bir şekilde anlattım, ama ben opera kullanıyorum yine de öyle oluyor artık cookie tarayıcı geçmişi ve.s kullanmıyorsa nasıl ulaşıyor acaba arattığımıza girdiğimiz sitelere.
Google Adsense dahi bizim çerezlerimizi kullanarak ilgimizi çekebilecek reklam tekliflerini göstermektedir.

• Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)

MeMo adlı üyeden alıntı

Teşekkürler adının yeniden pazarlama olduğunu bilmiyordum. :D
Benim demek istediğim buydu kısa şekilde anlattım elbette ki cookie'nin ne olduğunu biliyorum reklamın neden çıkmadığını kısa bir şekilde anlattım, ama ben opera kullanıyorum yine de öyle oluyor artık cookie tarayıcı geçmişi ve.s kullanmıyorsa nasıl ulaşıyor acaba arattığımıza girdiğimiz sitelere.
Google Adsense dahi bizim çerezlerimizi kullanarak ilgimizi çekebilecek reklam tekliflerini göstermektedir.

Aslında bu şekilde yürümüyor. Google artık google da aradığınız kelimeleri ve bu kelimelerde yaptığınız site ziyaretlerini kayıt altına alıyor. Hatta eğer istatistik izni verdiyseniz ekran görüntünüzü bile kayıt altına alıyor. Cookie eski bir teknoloji. Bu teknolojiyi şuanda bazı reklam şirketleri ( criteo vs. ) yandex ve bing kullanmaktadır. Google müşteri odaklı çalıştığı için reklam gösterim şekilleri farklıdır. Eğer google kullanım sözleşmesini okursanız zaten siz kayıt tutulmasına izin veriyorsunuz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)
Reklamınız size görünmemesinin bir çok nedeni mevcuttur.

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al