wmaraci reklam

After Effects Intro Templates Var Mı?

13 Mesajlar 11.366 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

4531 4531 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar, 5-10 videoluk tema kodlama dersleri hazırlıyorum. Ancak hem şimdi hem de ilerde kullanmak için After Effect hazır templates var mı bildiğiniz? Ben az biraz düzenlemeyi yapabiliyorum After Effect'e ancak elimde templates yok.
Örn:

Ya da

Not: Ücretli olmasın :)

Ek Olarak:
Arkadaşlar, http://www.hdpixels.net/2012/04/best-26-after-effects-intro-templates.html bu sitede 26 adet hazır var indirdim 2-3 tanesini hangisi hoşuma giderse diye ancak daha güzeli var ise paylaşırsanız sevinirim.

Şimdilik aşağıdaki videoyu yaptım. (720p izleyiniz)

wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
kodlama dersleri için ise maksimum 5-6 saniyelik teknoloji alt tabanlı seslerle free sunulmuş olan trailer tavsiyemdir.
Sizin verdiğiniz linkten baktım.
http://www.youtube.com/watch?v=StPjhqxckJQ

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

kodlama dersleri için ise maksimum 5-6 saniyelik teknoloji alt tabanlı seslerle free sunulmuş olan trailer tavsiyemdir.
Sizin verdiğiniz linkten baktım.
http://www.youtube.com/watch?v=StPjhqxckJQ

Bunun için Twich efekti kullanmayı bilmeniz gerekiyor yalnız :). Bana özel mesaj atın ben size kaynak sağlayayım yada bu yazdığımı beğenin hocam eve dönünce sağlam bir kaynak belirteyim herkes yararlansın :).
ZetteL GK Design

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)

Bipixel adlı üyeden alıntı

Bunun için Twich efekti kullanmayı bilmeniz gerekiyor yalnız :). Bana özel mesaj atın ben size kaynak sağlayayım yada bu yazdığımı beğenin hocam eve dönünce sağlam bir kaynak belirteyim herkes yararlansın :).

Dosyayı indirip bakmadım ama free dağıtılan template içerisinde Twitch veremezler, warez'e girer; öyleyse konuyu kapatalım veya kendinizi yormayın, "andrew kramer twitch" gibi anahtar kelimelerle binlerce video bulabilir arkadaş ;)
İnceleme için: https://www.videocopilot.net/products/twitch/
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)

Dosyayı indirip bakmadım ama free dağıtılan template içerisinde Twitch veremezler, warez'e girer; öyleyse konuyu kapatalım veya kendinizi yormayın, "andrew kramer twitch" gibi anahtar kelimelerle binlerce video bulabilir arkadaş ;)
İnceleme için: https://www.videocopilot.net/products/twitch/

Evet haklısınız fakat, verdiğiniz template içerisinde Twitch efekti bulunuyor :).

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)

Evet haklısınız fakat, verdiğiniz template içerisinde Twitch efekti bulunuyor :).

Efektin bulunduğunu ısrarla belirtmiş olmanıza şaşkınım, evet var; olmadığını da belirtmedim. Kullanmak isteyen arkadaşa tercihimi sundum, Twitch paketini elde etmek, kullanmak onun seçimi.

Not: Israrınız üzerine taslak dosyasını indirdim, baktım, Twitch paketine sahip olduğum için sorunsuz önizleyebildim, ancak refere edilen 10 adet Twitch bağlantısı mevcut, ve template içerisinde verilmiyor. Kullanmak isterseniz bilginiz olsun, kolay gelsin.
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)
Teşekkürler yorum için videoda gösterdiğimi kullanacağım, bende videocoplot.com'dan indirdim sitenin ücretsiz olarak verdiklerinden birini

• Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)

Efektin bulunduğunu ısrarla belirtmiş olmanıza şaşkınım, evet var; olmadığını da belirtmedim. Kullanmak isteyen arkadaşa tercihimi sundum, Twitch paketini elde etmek, kullanmak onun seçimi.

Not: Israrınız üzerine taslak dosyasını indirdim, baktım, Twitch paketine sahip olduğum için sorunsuz önizleyebildim, ancak refere edilen 10 adet Twitch bağlantısı mevcut, ve template içerisinde verilmiyor. Kullanmak isterseniz bilginiz olsun, kolay gelsin.

Evet kusura bakmayın hocam efekt içerisinde bulunmuyormuş. Bende de olduğu için varmış gibi geldi. Tekrar kusuruma bakmayın.

• Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)

Evet kusura bakmayın hocam efekt içerisinde bulunmuyormuş. Bende de olduğu için varmış gibi geldi. Tekrar kusuruma bakmayın.

Estağfurullah ne kusuru, zaten konuyla sahibinden daha fazla ilgilendik seçim yapsın üzerinde görüşelim :)
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)

Estağfurullah ne kusuru, zaten konuyla sahibinden daha fazla ilgilendik seçim yapsın üzerinde görüşelim :)

Merhaba, verdiğiniz linkteki güzel de sanırım paralı ama, zaten böyle ahım şahım şeyler aramıyorum ben, sadece direk video başlamasın diye.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al