wmaraci reklam

After Effects Ufak Bir Sorun :)

4 Mesajlar 1.119 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

emreonural emreonural WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mobilya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 33 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Herkese Merhabalar arkadaşlar.
Arkadaşlar bir katman var, bu katmanın ışık ayarı var. Eklediğim müziğin bass'ı vurduğunda o ışık örnek olarak normalde 20 ayarındaysa, bass vurduğunda 100 değerini alsın istiyorum. Bu katmanları bu şekilde birbirlerine nasıl bağlayıp sese reaksiyon göstermelerini sağlayabilirim?
Şimdiden teşekkürler, yardımlarınızı esirgemeyin :)

wmaraci
reklam

fetiihh fetiihh adembozkurt.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Mühendis, 2d-3d Designer
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 13 / 45
  • Ticaret 5, (%100)
Merhabalar, hocam bu söylediğinizin eklentileri olmalı after effects için bi zamanlar karşılaşmıştım tam olarak bu tarz bir eklentimidir emin değilim. Ama en kolayı örneğin çalışmanızı 30 kare/sn yapın, eklediğiniz müziğin zaman çizelgesi kısmına alt+farenin orta tuşu ile kare kare olacak şekilde yaklaşın ve müziğin istediğiniz kısmında ışık 20 iken bass kısmında ki kare de ışığı 100 yapın ya da 20'den 100'e geçişli yapın. Bu uğraştıracaktır ama iyi ve en sağlıklı çözüm olabilir. Bir deneyin bakalım
emreonural

kişi bu mesajı beğendi.

emreonural emreonural WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mobilya
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 33 / 21
  • Ticaret 0, (%0)

fetiihh adlı üyeden alıntı

Merhabalar, hocam bu söylediğinizin eklentileri olmalı after effects için bi zamanlar karşılaşmıştım tam olarak bu tarz bir eklentimidir emin değilim. Ama en kolayı örneğin çalışmanızı 30 kare/sn yapın, eklediğiniz müziğin zaman çizelgesi kısmına alt+farenin orta tuşu ile kare kare olacak şekilde yaklaşın ve müziğin istediğiniz kısmında ışık 20 iken bass kısmında ki kare de ışığı 100 yapın ya da 20'den 100'e geçişli yapın. Bu uğraştıracaktır ama iyi ve en sağlıklı çözüm olabilir. Bir deneyin bakalım

Evet söylediğiniz gayet güzel fakat günde 6-7 tane müzik atıyorum o yüzden hepsini tek tek ayarlamam mümkün değil dediğiniz gibi sesi algılayan bir sistem ile bağlanabileceğine eminim ama şuan nasıl yapılcagını bılmedıgımden zorluk cekiyorum :(

mimigolly mimigolly WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Seo-Content Marketing
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** S**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 19 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
pick whip'i biliyor musunuz? bass değerini pick whip ile ışık değerine bağlayın ve expression bölümünden *5 yaparsanız bass değeri kaç olursa ışık değeri 5 katını alacaktır
emreonural

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al