wmaraci reklam

Profesyonel video duzenlemenden anlayan?

5 Mesajlar 1.086 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mehmetozsoy mehmetozsoy Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Anestezist
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaslar bi projem var. Mesela bir kisi dusunun kuzey kutubunda. Her yer kar la dolu bembeyaz. Arkada bi kutup ayisi onunde ben . Ayi bana yaklasiyo ben gorur gormez kaciyorum. Bunun videosunu nasil duzenleyebilirim hangi programlarla. Bunun gibi yani video yapmak istiyorum.
Mesela tsunami dusunun. Buyuk bi tsuami geliyo ben boguluyorum tum arka plandaki evler suya boguluyor. Bunu nasil yapabiliriz?? Hangi programlari onerirsinuz ve ornek video varmi nasil yapacagima dair.

wmaraci
reklam

otry otry oguzkocak.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafik ve Video Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 41 / 21
  • Ticaret 12, (%100)
Bu söylediğin şeyleri yapabilmek için bir kaç programı aynı anda kullanman gerekir. Greenbox çekimler yapman gerekir. 3Ds max, after effetcs, premier pro programlarını bir arada kullanarak yapılabilir. Greenbox çekimleri ve bahsettiğin tsunami veya kutup çekimlerinin açılarının birbiriyle eş olması gerekir.

Webvideom Webvideom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Videographer / Motion Designer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 18 / 29
  • Ticaret 5, (%100)
Kuzey kutbuna gidip gerçek bir ayının size saldırmasını ya da İstanbul'da bir sahile gidip gerçek tusunamiyi beklerseniz, gerçekleştirebilme süreniz daha kısa olur. Şöyle söyleyeyim, ortalama bir VFX şirketine gitseniz size bu 2 sahne için saniyesine 1.000 USD+ fiyat verirler. Kendim öğrenirim diyorsanız da şimdi başlarsanız ve her gün çalışırsanız, 1 sene sonra ortaya bir şeyler çıkartabilirsiniz. Yukarıda arkadaşın bahsettiği yazılımlara ek olarak Bouju ve Nuke'da öğrenmelisiniz.
arikanwork

kişi bu mesajı beğendi.

mehmetozsoy mehmetozsoy Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Anestezist
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 97
  • Beğeniler 3 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Internette videosu yokmu ornek olarak

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

arikanwork arikanwork Grafik Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek BabyDesigner
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Webvideom adlı üyeden alıntı

Kuzey kutbuna gidip gerçek bir ayının size saldırmasını ya da İstanbul'da bir sahile gidip gerçek tusunamiyi beklerseniz, gerçekleştirebilme süreniz daha kısa olur. Şöyle söyleyeyim, ortalama bir VFX şirketine gitseniz size bu 2 sahne için saniyesine 1.000 USD+ fiyat verirler. Kendim öğrenirim diyorsanız da şimdi başlarsanız ve her gün çalışırsanız, 1 sene sonra ortaya bir şeyler çıkartabilirsiniz. Yukarıda arkadaşın bahsettiği yazılımlara ek olarak Bouju ve Nuke'da öğrenmelisiniz.

:D :D burada söylenenler çok doğru fakat o kadar detaya girmene gerek yok mehmet.

1.After Effects Cc yada güzel bir sürümünü yükle
2. greenbox nedir yaz googlea 1 sayfa güzel bir yazı bul oku ama güzelce tam oku. nerede nasıl kullanılır öğrenmeye çalış. En azından bilinç altına sok onları.
3. Youtube elinin altında. Yaz hemen greenbox nasıl yapılır. Türkçe kaynaklardan birinden dinle izle sadece video sonuna kadar ama kaliteli bir iş olsun. Traş izlersen traş iş çıkartırsın.
4. Yeter ilk gün dostum kafanı doldurma. Ertesi gün izledigin videodan başka bir video aç ve bu sefer internette tonlarca greenbox video bulacaksın onları editlemeyi dene kafandakine yakın şeyler yapmayı dene içinde sen olmadan.
1 hafta bu işleri kurcala. özelden yazarsan foruma girdikçe de yardımcı olmaya çalışırım. Öyle saniyesi 1.000 a yada 1 seneye ihtiyacın yok. Avatar çekmeyeceksin sonuçta. Hatta öğrenci projesi vs ise daha detaylı yardımcı bile olabilirim. öm bekliyorum kafana yatarsa.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al