wmaraci reklam

Video'ya Video eklemek ?

11 Mesajlar 3.181 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SmmUzmani SmmUzmani WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)
Arkadaşlar ufak bir sorum var. Sanıyorum ki bu işlem çok basit ondan internette bilgi yok ya da ben aramak istediğimi bilmediğimden dolayı doğru araştırmadım.

Yapmak istediğim, çektiğim bir video'nun üzerine farklı video eklemek. Şöyle düşünün ben saati anlatırken saat hakkında konuşurken, daha önceden çektiğim saatin soldan sağa doğru giderken videosu 5-6 saniye, alttan yukarı doğru gidişi 5-6 saniye gibi tasarımını göstermek için video'ya eklemek istiyorum. Ben saatin tasarımını anlatırken bu videolar da benim ses kısılmadan,duraksamadan devam etmeli.

Farklı olarak da yine aynı şekilde ben bir telefondan bahsederken o anda benim video değil de bir tane resim görünse fakat o resim görünürken benim konuşmam arka planda devam etmeli..

Umarım anlatabilmişimdir. Bunu hangi programla ve nasıl yapabilirim ? Movie maker'dan farklı bir program kullanmadım.

wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Sony vegas, adobe premiere ve after effects. Ben After Effects düşkünü biri olarak tavsiye ederim. Araştırma yapmalisin ;)

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

4531 4531 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam arkadaşın dediği programlarla yapabilirsiniz ancak onlar biraz zor diyelebilirim biraz daha profesyonel işi. Bunun yerine Camtasia Studio 8 programına bakın kullanış bakımından daha kolay. İstediklerinizi de rahatlıkla yapabilirsiniz.

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

ahmettalut adlı üyeden alıntı

Hocam arkadaşın dediği programlarla yapabilirsiniz ancak onlar biraz zor diyelebilirim biraz daha profesyonel işi. Bunun yerine Camtasia Studio 8 programına bakın kullanış bakımından daha kolay. İstediklerinizi de rahatlıkla yapabilirsiniz.

Hocam dediğiniz programı duydum ve kullanmakta isterim ama o istediğim video'yu onda nasıl hazırlayabilirim ?

Eğerbu bir teknikse o tekniğin adı nedir ? Ona göre araştırma yapayım. Ben zaten biri çıkıp öğretsin demiyorum da nasıl yaparım onu bilemiyorum..

Sitemin gelişmesi için ne yapmalıyım dediğimde birçok insan seo çalışması yaptır der mesela. Sonra araştırırım seo nedir,seo,seo,seo.. Bilmem anlatabildim mi .

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
hocam bunun bildiğim kadarıyla bir ismi yok fakat temel derslere giriyor

hasanali317 hasanali317 hasanalicolak.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci, Web Tasarım
  • Konum Rize
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 82 / 46
  • Ticaret 13, (%100)
microsft power point ile yap :D arkada sesli videon olsun önünden istediğini geçir ve zaman ayarıda yaparsın tadından parmaklarını yersin D:

• Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)

Byaliozer adlı üyeden alıntı

Hocam dediğiniz programı duydum ve kullanmakta isterim ama o istediğim video'yu onda nasıl hazırlayabilirim ?

Eğerbu bir teknikse o tekniğin adı nedir ? Ona göre araştırma yapayım. Ben zaten biri çıkıp öğretsin demiyorum da nasıl yaparım onu bilemiyorum..

Sitemin gelişmesi için ne yapmalıyım dediğimde birçok insan seo çalışması yaptır der mesela. Sonra araştırırım seo nedir,seo,seo,seo.. Bilmem anlatabildim mi .

Hocam; programı kurun import seçeneği var videoyu import edin. Aşağıda timeline tarzı bir kısım var. Biraz karıştırırsanız orasının nasıl kullanıldığını anlarsınız. Mesela video ekleyip ayrı video daha ekleyip bunu yanında göstermek istiyorsunuz. İkinci videoyu da import edin. Daha sonra Aşağıdaki timeline çizelgesine sürükleyip bırakın. Şuan program bende kurulu değil bu yüzden resimli anlatım yapamıyorum. Ancak gerçekten basittir kulllanımı, içinde hazır introlar, müzikler falan da var.
SmmUzmani

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

Hocam; programı kurun import seçeneği var videoyu import edin. Aşağıda timeline tarzı bir kısım var. Biraz karıştırırsanız orasının nasıl kullanıldığını anlarsınız. Mesela video ekleyip ayrı video daha ekleyip bunu yanında göstermek istiyorsunuz. İkinci videoyu da import edin. Daha sonra Aşağıdaki timeline çizelgesine sürükleyip bırakın. Şuan program bende kurulu değil bu yüzden resimli anlatım yapamıyorum. Ancak gerçekten basittir kulllanımı, içinde hazır introlar, müzikler falan da var.

Sağolun hocam. Programı kurcalayacağım.

• Üyelik 13.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 996
  • Beğeniler 210 / 211
  • Ticaret 3, (%100)

Byaliozer adlı üyeden alıntı

Sağolun hocam. Programı kurcalayacağım.

Ancak eğer müsait olursam akşam kurarım video çekerim bir tane. Hem video çekme içinde Camtasia Studio 8 kullanabilirsiniz. Ekran görüntüsü almada çok iyidir.

• Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum Macaristan
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 65 / 136
  • Ticaret 16, (%100)

Ancak eğer müsait olursam akşam kurarım video çekerim bir tane. Hem video çekme içinde Camtasia Studio 8 kullanabilirsiniz. Ekran görüntüsü almada çok iyidir.

Çok teşekkür ederim hocam. Sağolun desteğiniz için. Ben çözdüm sayılır. Bana yetecek kadarıyla. Çok sağolun.

Teşekkür ederim herkese

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al