wmaraci reklam

Xyz Hakkında

7 Mesajlar 645 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

mxaksoy mxaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 482 / 344
  • Ticaret 3, (%100)
Genel olarak herkes adult ve aldatıcı reklam belki de phishing düşünüyor. Güzel hostingden aldığım domaini değiştirebilir miyim yoksa bittiğinde başka domaine mi geçmem lazım?

wmaraci
reklam

appiah5454 appiah5454 Web ve Desktop Yazılımlar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web ve Masaüstü programlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 502
  • Beğeniler 118 / 163
  • Ticaret 0, (%0)
Bana domain alinca hep xyz veriyolardi hicte kullanmadim acikcasi :D
mxaksoy

kişi bu mesajı beğendi.

Her Türlü Stabil Bot! | İnstagram, Twitter, Whatsapp ve daha fazlası için PM!

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
xyz uzantı hem karışık hem de dediğiniz gibi adult içerikmiş gibi bir hissiyat yaratıyor insanın üzerinde. Genelde satın alınan .com tarzı uzantıların yanında hediye geldiği için bir çok kişi xyz uzantısını site testi, proje testi vs. için kullanıyor.

Domaini bir kere aldığınız takdirde hiçbir değişiklik, iade yapamıyorsunuz. .com veya .net uzantıları çok daha iyi bir tercih olacaktır bence. Natro'da bu aralar kampanya bitmediyse eğer, .com veya .net alan adı 4-5 liraya satılıyor.

Ayrıca sitenizdeki zorla açılan pop-up reklamları şiddetle kaldırmanızı öneriyorum. Virüsten hiçbir farkı yok. Google tarafından siteniz warez olarak algılanabilir. Adsense vb. firmalara yönelmelisiniz.

Bu tarz reklamların yaygınlaşması insanları Adblocker kullanımına itecektir bu da sektörün ölmesi demek.
turkkahvesi

kişi bu mesajı beğendi.

Backlinkcigeldi Backlinkcigeldi Homo sapiens sapiens... Kullanıcı
  • Üyelik 19.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** G**
  • Mesajlar 3334
  • Beğeniler 179 / 2222
  • Ticaret 139, (%100)
Tumblr icin kullaniyorum xyz domainleri

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

mxaksoy mxaksoy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1359
  • Beğeniler 482 / 344
  • Ticaret 3, (%100)

kocakserdar7 adlı üyeden alıntı

xyz uzantı hem karışık hem de dediğiniz gibi adult içerikmiş gibi bir hissiyat yaratıyor insanın üzerinde. Genelde satın alınan .com tarzı uzantıların yanında hediye geldiği için bir çok kişi xyz uzantısını site testi, proje testi vs. için kullanıyor.

Domaini bir kere aldığınız takdirde hiçbir değişiklik, iade yapamıyorsunuz. .com veya .net uzantıları çok daha iyi bir tercih olacaktır bence. Natro'da bu aralar kampanya bitmediyse eğer, .com veya .net alan adı 4-5 liraya satılıyor.

Ayrıca sitenizdeki zorla açılan pop-up reklamları şiddetle kaldırmanızı öneriyorum. Virüsten hiçbir farkı yok. Google tarafından siteniz warez olarak algılanabilir. Adsense vb. firmalara yönelmelisiniz.

Bu tarz reklamların yaygınlaşması insanları Adblocker kullanımına itecektir bu da sektörün ölmesi demek.

hocam adsense sebepsiz yere gezintiden ihlal verdi acaba popunderi kaldırıp sadece push notification kalsın mı ?

Natroya gelecek olursak bende birkaç exploit vs. olduğu için hackleniyor pek güvenmiyorum.

sworks sworks WordPress Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 3292
  • Beğeniler 1797 / 1799
  • Ticaret 20, (%100)
mxaksoy Bence pop-up reklamlarını kaldırın yerine Adsense olmasa bile istediğiniz reklamı ekleyin daha iyi olacaktır.
Böyle reklamları sadece warez tarzı siteler kullanmaya başladı. Çünkü o tarz siteleri, ziyaretçiler alacağını almak için ziyaret edip çıkar yani mecburiyetten katlanır. Sizin siteniz o tarz bir site değil bu yüzden reklamları gören ziyaretçi hızla uzaklaşacaktır.

Onun dışında sitenizin tasarımını, sadeliğini çok beğendim açıkcası.
mxaksoy

kişi bu mesajı beğendi.

osenturk226 osenturk226 Her zaman SEO kazanır Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Seo ve Dijital Pazarlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 25 / 43
  • Ticaret 11, (%91)
hocam xyz domainlere denemelik işler yapabilirsiniz. Aslında domain güzel sonuçta iş görüyor ve güzel bir çalışma ile iyi yerlere de gelebilir fakat yanlış bir algı var işte.
mxaksoy

kişi bu mesajı beğendi.

https://senturkoguzhan.com/
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al