wmaraci reklam

Almak veya satmak istediğiniz arabanın tahmini piyasa değerini "Arabam Kaç Lira?" ile hemen öğrenin!

4 Mesajlar 748 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

dlkrnugur dlkrnugur JS Coder Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 1070
  • Beğeniler 210 / 209
  • Ticaret 41, (%98)

Arabam Kaç Lira?

Almak veya satmak istediğiniz arabanın tahmini piyasa değerini "Arabam Kaç Lira?" ile hemen öğrenin!

Google Play üzerinden indirmek için buraya tıklayın.

Gelişmiş algoritma altyapısıyla beraber güncel ve kapsamlı araba fiyatları verilerini kullanarak en doğru fiyatı göstermeyi amaçlar.

Arabanız için "Hızlı Satıcı Değeri", "Önerilen Piyasa Değeri" ve "Tok Satıcı Değeri" fiyatlarını gösteren bir hesaplayıcıdır.

Üstelik bu hizmet tamamen ücretsizdir. Arabanızın fiyatını hesaplamak için plaka bilgisi girmeniz gerekmez. Üye olmanız gerekmez.

Google Play üzerinden indirmek için buraya tıklayın.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arabamkaclira

Uygulamayı indirerek tasarım ve kullanım açısından inceleyip, görüşlerinizi bildirirseniz çok sevinirim. Tasarımın şu kısmı olmamış, şu alanı şöyle geliştirebilirsin veya kullanımda karşılaştığınız olsa iyi olurdu gibi fikirleriniz gerçekten önemlidir. Ayrıca Google Play üzerinden puan verip yorum yaparsanız çok iyi olur. :)

Mesaj 3 defa düzenlendi. Son düzenleyen: dlkrnugur (03.07.2022 15:53)

bbking ResatTurksoy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ResatTurksoy ResatTurksoy TURAN Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web, SEO, Reklam
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 441
  • Beğeniler 211 / 210
  • Ticaret 41, (%100)

Merhaba.

Ben ce başarılı bir çalışma. hangikredi vs gibi ön bilgi olarak kullanışlı bir yazılım.

Donorlar kim bu arada? Bir kaç sağlam site üzerinden verileri alıp ortalamasını çıkarıyorsa iyi.

İyi forumlar

Dolandırıcılık ve Sahtekarlıkları İfşa Ediyoruz | HileBilgi | https://hilebilgi.com

dlkrnugur dlkrnugur JS Coder Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 1070
  • Beğeniler 210 / 209
  • Ticaret 41, (%98)

ReşatTürksoy adlı üyeden alıntı

Merhaba.

Ben ce başarılı bir çalışma. hangikredi vs gibi ön bilgi olarak kullanışlı bir yazılım.

Donorlar kim bu arada? Bir kaç sağlam site üzerinden verileri alıp ortalamasını çıkarıyorsa iyi.

İyi forumlar

Seçtiğiniz kriterler ile eşleşen arabaları popüler ilan sitelerinde karşılaştırıp bir "tahmini piyasa değeri" sonucu üretiyorum. Tamamen ortalama bir sonuç diyebilirim. :)

ResatTurksoy

kişi bu mesajı beğendi.

muhammed0124 muhammed0124 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2021
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Her erkeğin olduğu gibi benim de sahibinden de eskiden ev ve araba bakma hobim vardı. Ama dikkat çekerim ki eskiden. Artık öyle bir hal aldı ki otomotiv sektörü fiyatına bakıp moral bozmak dahi istemez oldu insan. Her yıl eklenen zamnlanan vergiler, kafasına göre fahiş fiyat artışı yapan halk vs. Artık sadece araç kiralama yoluyla araba kullanmayı tercih ediyorum. Benzin fiyatları zaten uçuk. Hem araba alıp hem onu beslemek gerçekten fazlasıyla pahalıya mal oluyor.

Mesaj 1 defa düzenlendi. Son düzenleyen: muhammed0124 (12.07.2022 00:50)

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al