wmaraci reklam

Android java backend yardıma ihtiyacım var

2 Mesajlar 435 Okunma
wmaraci reklam

Cylde Cylde WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Computer Programming
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 78 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba değerli üyeler FrontEnd'ni bitirdiğim ancak Backend konusunda kendimi yeteri kadar geliştiremediğim bir konuda yardıma ihtiyaç duyuyorum. Bu yardım için size ödeyecek en fazla 10 liram var.

Yardım gereken konu şudur;

Anasayfada 2 adet EditText bulunuyor. Bu edittext'lere veri girildiğinde ve yine anasayfada bulunan butona basıldığında her iki edittexte bulunan veriyi ayrı ayrı 2 diziye her bir satırı dizinin ayrı bir elemanına atamasını istiyorum. Dizilerin boyutu global olacak yani edittexte kaç adet satır bulunuyorsa o kadar boyutlu bir diziler oluşması gerekiyor. Ayrıca edittexteki veriler diziye atanırken bir alt satırda boşluk var ise o boşluğu almamalı. Diziye atama işlemi bittikten sonra bu iki dizi döngü ile karşılaştırılarak 3. dizinin elamanlarına bu karşılaştırmadan çıkan veriler atanacak. Daha sonra bu 3.dizideki veriler başka bir sayfaya gönderilerek, gönderildiği sayfada bulunan listview'e oluşturduğum modele göre basılacak listviewin layout tasarımınıda hazırladım. Sadece adapter ile hazır olan layout tasarımının ilgili yerine set edilmesi gerekiyor.

Şimdiden yardımcı olan kişiye teşekkür ederim. İletişimi Discord vb. platformlar üzerinden yayın açarak sağlayabilirim.
Ce001

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Cylde Cylde WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Computer Programming
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 223
  • Beğeniler 78 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
Sorunu çözdüm.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al