wmaraci reklam

android uygulama geliştiricisi keyapp

3 Mesajlar 705 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Hakan23 Hakan23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** İ**
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba arkadaslar uygulama gelistirme ve indirme sayisini arttirmak için ne gibi yontemler kullanıyorsunuz yada hangi geliştirici program ile çalışyorsunuz? uygulamanızın performansından memnunmusunuz?

***da keyapp diye bir uygulamadan bahsediliyordu. keyapp.top linkine tikladim uygulamanin ingilizce dilinde yayin yapan android cihazlar için uygulama yapanlara uygulamalrını geliştirmeleri ve kazançlarını arttırmaları için destek programları sunan bir site oldugunu gördüm .

bir uygulama projem var aslinda benim bu işi daha profosyönel olarak nasıl yapabilirim bunun araştirması içindeyim. takdir ederdeniz uygulamayi yapıp google playde indirilmesini beklemek biraz abesle iştigal gibi geliyor bana rastgele uygulamayı kaç kişi görüp indirecekki?

keyapp.top bu iş için uygunmudur bu uygulama destekçisi ile calışan oldumu daha önce keyapp.top ile ilgili geniş bilgiye ve deneyime sahip olanlar varsa bize bilgi verebilirmi ?

Google play deryasında aynı katogoride yüzlerce uygulama var bunların arasından sıyrılıp ilk sıralarda olmak şans degil hiç suphesiz.

uyglama içindeki reklam yayınlarından tıklama ve gösterim başına gelir elde etmek istiyorum . yani kısaca spam olmayan gercek ve aktif kullanıcılara ihtiyacım var .

bu konularda tecrübesi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
keyapp linkinide buraya birakıyorum

https://aso.keyapp.tophttps://aso.keyapp.top

wmaraci
reklam

bestactor bestactor WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 3 / 3
  • Ticaret 1, (%100)
Uygulaman güzelse her türlü yükseliyor zaten değilse bu tarz çözümler geçici olarak yükselticektir zaten.
Hakan23

kişi bu mesajı beğendi.

afbil2 afbil2 Dijital Hizmet Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek pc
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 150
  • Beğeniler 16 / 18
  • Ticaret 4, (%100)
evet bende gördüm ve denedim işe yarar bişey değil pek tavsiye etmem.
en ideali direkt google play e reklam vermek. adwords yani.

satinal.club | RetweetHavuzu.Net mutlak güç, yozlaştırır!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al