wmaraci reklam

Google Play Markete Uygulamamı Askıya alyıor

3 Mesajlar 692 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bykasparow bykasparow WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Flight Operator
  • Konum Makedonya
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar ne yaptıysan ne ettiysem uygulamayı bir türlü markete kabul ettiremedim. Su ana kadar 3 deneme yaptım ve bana her seferinde Gambling den dolayı ihlal edildiğimi belirtiyor.

Yetişkinlere göre seçim yaptım ve +13 yaş uyarısı var kaldı ki uygulamada sadece iddaa tahminleri vermekteyim. Bu şey çok feci şekilde canımı sıktı sinirlerim çok laçka şu anda

deneyimli birileri varsa lütfen söyleyebilir mi bu Google Market'e bu uygulamayı nasıl alacağız.

wmaraci
reklam

asd4129 asd4129 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 254
  • Beğeniler 14 / 127
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam uygulamanızı kumar olarak algılıyor google playde kumar yasak olduğu için kabul etmiyor uygulamanızı düzenleyin , sitenizi filan düzenleyin baştan yapın uygulamanızı onun dışında , uygulamayı gerçek insanlar incelemiyor robot inceliyor googlede biraz araştırma yapın kumar ile ilgili sitenizde bulunuyorsa kaldırın.

bykasparow bykasparow WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Flight Operator
  • Konum Makedonya
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
asd4129 cevabın için teşekkürler,

1- Mobil uygulamda kumar adına hiç bir şey yok sadece iddaa tahminleri adı altında takımların isimleri ve kimim kazancağı yazıyor. Be bir baner var ne bir web uygulaması nede bir eklenti.

2- Markette 100 tane uygulama var 5 tanesini indirip inceledim adamlar bets10 un bannerini falan koymuslar. Bende banner bile yok

Bu nasıl oluyor peki acaba ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al