wmaraci reklam

Kuranı Kerim - İslam Uygulaması

5 Mesajlar 1.132 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

savasdersimcelik savasdersimcelik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 529
  • Beğeniler 114 / 208
  • Ticaret 30, (%97)

[SIZE=3]Kuran-ı Kerim ve İslam ile ilgili Sureler, Mealler, Namaz Vakitleri, Dini Radyo ve Televizyonlar, Dini Ansiklopedi, Rüya Tabirleri ve Dini Hikayelere ulaşabileceğiniz uygulama.[/SIZE]

[SIZE=4]ÖZELLİKLER[/SIZE]

✓ Türkiye üzerindeki tüm Şehir ve İlçelere ait namaz vakitlerini aylık olarak gün ve gün listeleyebilirsiniz.

✓ Kuran-ı Kerimde bulunan 114 Sure'ye ait meali " Abdülbaki Gölpınarlı, Ali Bulaç, Abdullah Parlıyan, Ahmet Varol, Ahmet Tekin, Ali Fikri Yavuz, Bayraktar Bayraklı, Cemal Külünkoğlu, Diyanet İşleri, Edip Yüksel, Elmalılı Hamdi, Hasan Basri Çantay, Hayrat Neşriyat, Kadri Çelik, Ömer Nasuhi Bilmen, Muhammed Esed, Suat Yıldırım, Süleyman Ateş, Şaban Piriş, Ümit Şimşek, Yaşar Nuri Öztürk " çevirmenlerden okuyabilirsiniz.

✓ Onlarca Hadis-i Şerifi ( Hz. Peygamber (s.a.v.)'in sözleri, fiilleri, takrirleri ile ahlâkî ve beşerî vasıflarından oluşan sünnetinin söz veya yazı ile ifade edilmiş şekli ) listeleyebilir ve bunları okuyabilirsiniz.

✓ Kuran-ı Kerimde bulunan 114 Sure'yi arapça olarak sesli olarak dinleyebilirsiniz.

✓ 2100 Adet bilgiden oluşan İslam ansiklopedisine göz atarak bilmediklerinizi öğrenebilirsiniz.

✓ 500 adet kaynaktan alınmış yaşanmış ve öğüt verici dini hikayelere göz atabilirsiniz.
✓ Görmüş olduğunu rüyaların tabirlerine İslami açıdan ne manaya geldiğine bakabilirsiniz.
✓ Dini Radyoları dinleyebilirsiniz.
✓ Dini Televizyonları izleyebilirsiniz.

[SIZE=4]EKRAN GÖRÜNTÜLERİ[/SIZE]

[SIZE=5][COLOR=#e74c3c]NOT!:[/COLOR] Reklam İçermemektedir. İndirip Oy verirseniz Sevinirim.[/SIZE]

[SIZE=6]UYGULAMAYI İNDİR ve OY VER[/SIZE]

wmaraci
reklam

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam uygulamayı indirdim. Deneyip yorum yaparım. Ayrica islami bir sitem var bugünlerde yoğun olmasam tanıtım yazısı yazardım. Yineee 1 hafta içinde bir tanıtım yazısı yazar size haber veririm.inceleme tarzında

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com

• Üyelik 13.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 529
  • Beğeniler 114 / 208
  • Ticaret 30, (%97)

sofu44 adlı üyeden alıntı

Hocam uygulamayı indirdim. Deneyip yorum yaparım. Ayrica islami bir sitem var bugünlerde yoğun olmasam tanıtım yazısı yazardım. Yineee 1 hafta içinde bir tanıtım yazısı yazar size haber veririm.inceleme tarzında

İlginiz için teşekkür ederim. Olumlu olumsuz geri dönüşleriniz ile uygulamamızı daha iyi hale getirmemize eksikleri gidermemize yardımcı olacaktır.

İyi çalışmalar.

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
savasdersimcelik Öncelikle hayırlı olsun, uygulamayı hangi platformda geliştirdiniz acaba ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 13.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 529
  • Beğeniler 114 / 208
  • Ticaret 30, (%97)

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

savasdersimcelik Öncelikle hayırlı olsun, uygulamayı hangi platformda geliştirdiniz acaba ?

Android Studio kullanildi hocam
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al