wmaraci reklam

Merkez Kaç - Yüksek Derecede Çıldırtan Oyun!

13 Mesajlar 1.860 Okunma
wmaraci reklam

CanerErgez CanerErgez http://ergezcaner.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bilecik
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 158
  • Beğeniler 6 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
güzel oyun . önerim , para kazandıran bir sistem yap , oyuncular para kazandıkça topu , etrafında dödüğü o türk bayraklı şeyi ve arkaplanı değiştirebilsin

istersen bide ekstra her turda 2-3 sn fazladan süre için parada isteyebilirsin .

ama mantık olarak eğlenceli ve güzel bir oyuna benziyor :)

wmaraci
reklam

gktgolmz gktgolmz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 39 / 55
  • Ticaret 6, (%100)

CanerErgez adlı üyeden alıntı

güzel oyun . önerim , para kazandıran bir sistem yap , oyuncular para kazandıkça topu , etrafında dödüğü o türk bayraklı şeyi ve arkaplanı değiştirebilsin

istersen bide ekstra her turda 2-3 sn fazladan süre için parada isteyebilirsin .

ama mantık olarak eğlenceli ve güzel bir oyuna benziyor :)

Bunun için çok ileri düzey bir bilgi lazım hocam yaptırabilceğim veya yapabilceğim bir kaynak bulursam bu tarz geliştirmeler oyunu çok tutulası ve farklılaştıracaktır fikriniz için çok teşekkür ederim güzel şeyler çıktı değerli wm aracı üyelerinden çok teşekkür ederim herkese tekrardan :)

Ek Olarak:

BatuhanUyar adlı üyeden alıntı

Arka planın renkleri değişebilir veya uzay resimleri falan olabilir atmosfer seçimi gibi bi alan oluşturabilirsiniz

Ek Olarak:

BrutalStar adlı üyeden alıntı

Mavi gökyüzü ile başlasın, yukarıya çıktıkça siyahlaşsın uzaya doğru gitsin. Ardından uzay bölümlerinde havadan asteroid tarzı birşeyler düşebilir kullanıcıyı yanıltmak ya da öldürmek amaçlı. vs.

Ek Olarak:

ByPowerfuL adlı üyeden alıntı

bu oyunu geliştir google play'a koy tıklanma rekoru kır :) gktgolmz

Ek Olarak:

vBasic adlı üyeden alıntı

Gerçekten geliştirip Google Play'de yayınlarsan çok iyi yerlere getirebilir seni :) Deneme fırsatım olması videoyu izledim sadece boş vakitlerde oynanılası bir oyun.

Merhabalar hocalarım sizleri tekrardan rahatsız ediyorum ama oyunu google play yüklemiş bulunmaktayım oyunumuzu indirip ufak bir yorum yapıp yıldızlama şansınız varmı
Link https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gobil.merkezk

Ek Olarak: Tüm wm aracı üyelerimizden destek bekliyorum

Ek Olarak: Yokmu üstatlar destek verecek

gktgolmz gktgolmz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 326
  • Beğeniler 39 / 55
  • Ticaret 6, (%100)
Merhaba arkadaşlar geçen günlerde sizlere duyurmuş olduğum Merkez Kaç adlı oyunumuz Artık Play Store'da!

Sizlerden ricamız oyunumuzu indirerek derecelendirmede bulunmanız.

Oyunumuzu "Merkez Kaç" adıyla Play Store'da arama yaparak bulabilirsiniz veya aşağıdaki linkten Play Store üzerinden indirebilirsiniz.

Oyunumuzun oynanışı şu şeklilde ; Dönen platform üzerinde ufacık bir top olarak başlıyoruz ve ekrana dokundukca top o platformdan koparak diğerine zıplıyor amacımız ise en uzaktaki platforma geçmek.

Oyunumuzun Videosu

Oyunumuzun İndirme Linki:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gobil.merkezk

Sizlerden destek bekliyorum değerli WM Aracı Üyeleri Saygılarımla.

Ek Olarak: Google Play'de oyunlar arcade kategorisinde ücretsiz ve yeniler bölümünde 32. sıradayız destek veren herkese teşekkür ederiz
udede

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al