Selam.
Telegram Messenger uygulamasını oluşturuyorum, uygulmanın tüm kaynak kodları mevcut.

Benim kafama takılan nokta ise, aşağıda ki kırmızı olan kısımdır.

Release.keystore'unuzu TMessagesProj / config içine kopyalayın
(oluşturuacağım keystore'u burada ki belirttiği kısım içerisine mi koplayalayacağız?

Release.keystore'unuza erişmek için gradle.properties içinde RELEASE_KEY_PASSWORD, RELEASE_KEY_ALIAS, RELEASE_STORE_PASSWORD 'i doldurun.

Org.telegram.messenger ve org.telegram.messenger.beta uygulama kimlikleriyle iki android uygulaması oluşturun , https://console.firebase.google.com/ adresine gidin, firebase mesajlaşmayı açın ve google-services.json dosyasını indirin. TMessagesProj ile aynı klasöre kopyalanabilir. ( uygulama kimlikleri oluşturun diyor, yalnız play store'a uplarken her uygulama kimliği bir defa kullanılıyor. buradaki yaptıkları açıklama garip geldi bana.)

Projeyi Studio'da açın (açılması gerektiğini, içe aktarılmaması gerektiğini unutmayın).

TMessagesProj / src / main / java / org / telegram / messenger / BuildVars.java içindeki değerleri doldurun - değişkenlerin her biri için nereden ve hangi verilere ulaşılacağını gösteren bir bağlantı vardır.
Telegram'ı derlemeye hazırsınız.

Yardımcı olabilecek arkadaşlarım varmıdır?

Veya daha önce Telegram Messenger kurmuş olan.