wmaraci reklam

Web siteme mobil uygulama yapmak

9 Mesajlar 7.352 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

emrryldzz emrryldzz www.avsaoteller.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Web Tasarım ve Grafik Hizmeti
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba

avsaoteller.com web siteme android uygulaması yapmak istiyorum android studyo ile nasıl yapabilirim ve uygulamayı yükleyen kişilere yeni eklenen otellerin, indirime giren otellerin bildirimleri gitsin istiyorum

yardımcı olursanız sevinirim

wmaraci
reklam

Coder06 Coder06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Yazılım bilginiz yok ise online uygulamalar yapabileceğiniz siteler var. Çok kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Örneği Bu Sayfası inceleyebilirisniz

• Üyelik 28.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
cevabınız için teşekkür ederim bu tarz siteleri biliyorum denedim daha önce fakat hep hazır tasarımlar var içinde ben kendim yapmak istiyorum biraz bilgim var fakat bildirim gönderme konusunda yardım gerekiyor yani indirime giren otellerin ve yeni eklenen otellerin bildirimlerini nasıl göndericem yüklü telefonlara

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

Coder06 adlı üyeden alıntı

Yazılım bilginiz yok ise online uygulamalar yapabileceğiniz siteler var. Çok kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Örneği Bu Sayfası inceleyebilirisniz

Mesajı yazan arkadaşın ne yazdığını gerçekten okudunuz mu ? Otel ekleyeyim, bildirim gitsin vesaire diyor ücretsiz sitelerde böyle bir app yapabilme olanağınız %1 bile değil.

Lütfen okuyalım ya lütfen, rica ediyorum sürekli ediyorum bunu. Önce okuyalım bir olayı anlayalım ondan sonra biliyorsak cevap verelim :)
PoyrazMedya

kişi bu mesajı beğendi.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Coder06 Coder06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 51
  • Beğeniler 0 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

mesajı yazan arkadaşın ne yazdığını gerçekten okudunuz mu ? Otel ekleyeyim, bildirim gitsin vesaire diyor ücretsiz sitelerde böyle bir app yapabilme olanağınız %1 bile değil.

Lütfen okuyalım ya lütfen, rica ediyorum sürekli ediyorum bunu. önce okuyalım bir olayı anlayalım ondan sonra biliyorsak cevap verelim

Arkadaşım asıl sen benim yazdığım yazıyı okumadın heralde. %1 i bile yapılamaz dediğine göre benim örnek verdiğim siteyi ya incelemedin (ki verdiğim sadece bir örnekti buna benzer birçok web sitesi var ve arkadaşın istediği basit işlemleri yapabileceği sistemler mevcut) , ya yazılım bilgin hiç yok yada laf olsun diye mesaj yazmışsın konunun altına. Yazılım bilgin var ise insanları eleştirmek ve gereksiz mesajlar yazmak yerine bilgilendirici mesajlar yaz da herkes faydalansın :)

• Üyelik 28.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
şimdi android studio kurulumunu yaptım java jdk kurdum
http://webinyo.com/android-webview-kullanimi-android-studio.html
yukarıdaki kaynaktan webview kullanımına baktım bunuda yaparım fakat dediğim gibi bildirim gönderme işlemi nasıl olacak yardımcı olursanız sevinirim yada webview yerine farklı bir yöntem önerirmisiniz ?

mavera22 mavera22 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek e-ticaret satış
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 5 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
Mobil uygulama yapmak aslında zor değil. Webview yoluyla android uygulama yapabilirsin.
Webview bir nevi chrome gibi tarayıcı gibi bir uygulamadır. Bu uygulamanın açılış sayfasını web sitenin linki yaptığında siten mobil uygulama gibi açılır. Android stüdyo ile nasıl yapılır bilmiyorum ancak eclipse programıyla yapabilirsin. Bilgisayarını hazırlamak için bununla ilgili bir makale yazmıştım orayı okuyabilirsin. Programları sırasıyla yükledikten sonra webview ile ilgili araştırma yapmalısın. Çok zor değil 1-2 günde yapmış olursun hatta sana bağlı belki bir kaç saatte bile çözebilirsin. Makalem Android Uygulama Nasıl Yapılır?

www.internetuzmani.net

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
Onesignal.com adresini ziyaret et. Bu sitede android platfomlara ve ios platformuna push bildirimleri yollanabiliyor. Burda senin yapman gereken bu siteden sana verilen js kodlarını uygulamana entegre etmek. Ondan sonra bu site üzerinden bildirim yollayabilirsin.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com

• Üyelik 28.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
ilginiz için teşekkür ederim takıldığım bir yer olursa tekrar iletişime geçebilir miyim ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al