wmaraci reklam

Wp sitem icin play storede Andorid Uygulamasi Nasil Yapilir

12 Mesajlar 1.874 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

cuneytsonmez cuneytsonmez Bismillahirrahmanirrahim Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)
Degerli arkadaslar ben biraz gec fark ettim.ama bir cok kisi artik sitelerin andoid iphone uygulamalarini play storede yayinlamaya baslamis bunu bende yapabilirmiyim bi iki yazi okudum daha hic bilgim yok tecrubeli arladaslardan bilgi paylasmalarini rica ediyorum nasil bi yol izlemeliyim.

http://dhbt.blogspot.com.tr Deneme
wmaraci
reklam

erkaner erkaner WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek metaratör,inci 2.nesil yazar
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 17 / 105
  • Ticaret 19, (%95)
Bende merak ediyorum takipteyim
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

Umur09 Umur09 :/ Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek dev.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** A**
  • Mesajlar 131
  • Beğeniler 21 / 55
  • Ticaret 1, (%100)
Webview olayını araştırın
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

Umur09 adlı üyeden alıntı

teşekkür ederim hocam gün içinde araştıracam

erkaner adlı üyeden alıntı

Bende merak ediyorum takipteyim

hocam sizde araştırın birlikte burda bıldugumuz sonucları paylaşalım.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

Umur09 adlı üyeden alıntı

hocam java kodunu buldum gerekli düzenleme yaptım ama play storede yayınlamak icin üçretmi vermemiz gerekiyor ?

OzanWeb OzanWeb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 395
  • Beğeniler 128 / 97
  • Ticaret 6, (%100)
Evet 25$ vermek gerekiyor
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam öncelikle appyet.com diye bir site var bu sitede android uygulaması ücretsiz yapabilirsin. Online şekilde yapılıyor. Kodlama işine falan da gerek kalmıyor. Artıları yada eksileri nedir tam olarak bilmiyorum. Ben kendime yaptım. Uygulama güzel bildrim özelliği falan da var. İşinize yarar.
Yayınlama olayına gelince de şöyle bir durum soz konusu bir kereye mahsus google ue 25 dolar vermek zorundasın. Ondan sonra banlanmadigin sürece istediğin kadar uygulama yayinlayabiliyirsun. Budurumda bazı uyaniklar iki kişi yada 3 kişi ücreti ödeyip yayinlayabiliyorlar. Ama ordada şu sıkıntı olabilir. Uygulamanın biri yüzünden tüm hesap silinebilir.
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com

bulgay bulgay Turkcem.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen / Yazar
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)
Merhabalar herkese. Öncelikle ücretsiz sitelerden yapılan uygulamlarda reklamlar çıkar ve ileride güncelleme falan yapmak istediğinizde sorunlar çıkmaktadır.
Bu işi ben dahil birçok kişi düşük ücretlerle yapıyoruz. Dilerseniz yaptirabilirsiniz.

Ama ben kendim yapmak istiyorum derseniz o zaman kısaca anlatayım. Öncelikle android studio programini bilgisayarınıza indirin. Siteniz mobil uyumluysa webview uygulama nasil yapılır bir araştırın. Yapamıyorsanız o zaman hazır bir uygulama kodu birinden satın alın. Ben de satıyorum bu kodlardan. Sonra uygulama kodlarını karıştira karıştira öğrenirsiniz zaten bu işi. Sonra uygulamanızı playstorede yayınlamak için 25 dolar verip developer hesabı açın ve uygulamanızı yayınlayın.
Tabi bunun yaninda onesignal bildirim ekleme, tam ekran video oynatma, admob ekleme gibi seyleri de öğrenirsiniz.
Bu işin en kolay yolu webview uygulam kodu satın almatır. En profesyonel yolu ise kendinizin kod yazmasıdır.
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 05.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İmam Hatip
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 923 / 126
  • Ticaret 0, (%0)

bulgay adlı üyeden alıntı

Merhabalar herkese. Öncelikle ücretsiz sitelerden yapılan uygulamlarda reklamlar çıkar ve ileride güncelleme falan yapmak istediğinizde sorunlar çıkmaktadır.
Bu işi ben dahil birçok kişi düşük ücretlerle yapıyoruz. Dilerseniz yaptirabilirsiniz.

Ama ben kendim yapmak istiyorum derseniz o zaman kısaca anlatayım. Öncelikle android studio programini bilgisayarınıza indirin. Siteniz mobil uyumluysa webview uygulama nasil yapılır bir araştırın. Yapamıyorsanız o zaman hazır bir uygulama kodu birinden satın alın. Ben de satıyorum bu kodlardan. Sonra uygulama kodlarını karıştira karıştira öğrenirsiniz zaten bu işi. Sonra uygulamanızı playstorede yayınlamak için 25 dolar verip developer hesabı açın ve uygulamanızı yayınlayın.
Tabi bunun yaninda onesignal bildirim ekleme, tam ekran video oynatma, admob ekleme gibi seyleri de öğrenirsiniz.
Bu işin en kolay yolu webview uygulam kodu satın almatır. En profesyonel yolu ise kendinizin kod yazmasıdır.

hocam programı kurdum biraz deneyeceğim bir şey sormak istiyorum size uygulamamı yayınlasam reklamları sitemdenmi ceker yoksa google reklam kodlarını tekrar eklemem mi gerekiyor birde buradan kazanç saylanabilir mi siz ne diyosunuz

sofu44 adlı üyeden alıntı

Hocam öncelikle appyet.com diye bir site var bu sitede android uygulaması ücretsiz yapabilirsin. Online şekilde yapılıyor. Kodlama işine falan da gerek kalmıyor. Artıları yada eksileri nedir tam olarak bilmiyorum. Ben kendime yaptım. Uygulama güzel bildrim özelliği falan da var. İşinize yarar.
Yayınlama olayına gelince de şöyle bir durum soz konusu bir kereye mahsus google ue 25 dolar vermek zorundasın. Ondan sonra banlanmadigin sürece istediğin kadar uygulama yayinlayabiliyirsun. Budurumda bazı uyaniklar iki kişi yada 3 kişi ücreti ödeyip yayinlayabiliyorlar. Ama ordada şu sıkıntı olabilir. Uygulamanın biri yüzünden tüm hesap silinebilir.

hocam sizin uygulamanın linkini banada atın bir inceleyim . 25 dolar vermek mantıklımı google reklamından kazanc gelırmı ben sıtemın kendısını amörti etmesini istiyorum malum sektör bir tane bir sitem var iki senede bir sınav oldugu icin 2 yılda bir 200 tl alıyorum.son bir bucuk senedir yazmıyodum bu sene fırsat buldum ıkı aydır sıtede yayın yapmaya başladım.

bulgay bulgay Turkcem.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğretmen / Yazar
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)
Webview uygulama istiyorsanız o zaman sitenizdeki reklamlar görünür uygulamada. Ama native uygulama isterseniz o zaman admob reklamları eklemeniz gerekli.
cuneytsonmez

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al