wmaraci reklam

Android ve İos'ta Yüklü Oyunumu Her Şeyiyle Birlikte MALİYETİNE SATIYORUM

2 Mesajlar 1.046 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

chezz chezz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Gazetecilik, editörlük
  • Konum Sinop
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 207
  • Beğeniler 20 / 25
  • Ticaret 3, (%100)
Acil nakit ihtiyacı nedeniyle Android ve İos markete yüklediğim 3D oyunumu sadece MALİYETİNE satıyorum.

OYUN HAKKINDA

3 boyutlu simulatör oyunudur.

Oyun Unity Store'den alınmıştır.

Oyun için reskin çalışması yaptırılmıştır.

Oyun için ***'da HidrojenWeb tarafından özel çalışma yapılmıştır.

Oyunun ASO çalışmaları yapılmıştır.

Oyuna Türkçe-İngilizce-Almanca tanıtım metinleri eklenmiştir.

Oyun hem android hem de ios markette yüklüdür.

Oyunu Geliştirici Hesapları (Market Hesabı) dahil her şeyiyle birlikte satıyorum.

OYUNA YAPILAN MASRAFLAR

Oyun Unity Store'den 150 Dolar'a alınmıştır. (510 TL)

Forumdaki üye @HidrojenWeb ile anlaşılıp uygulamada geniş çaplı düzenlemeler yapılmıştır ve 1.100 TL ödeme yapılmıştır. (Yapılan çalışmalar aşağıda açıklanmıştır)

Reskin için forumda 100 TL'ye oyun görselleri düzenleme çalışması ve oyun icon, kapak görselleri yaptırıldı.

Oyun tanıtım metni 4.000 karakter (500 kelime civarı) Türkçe, İngilizce ve Almanca olarak eklendi. Bunun masrafı ise 50 TL oldu.

Android Developer hesabı için 25 Dolar (82 TL), İos Developer hesabı için 99 Dolar (339 TL) ödeme yapıldı.

OYUNDA YAPILAN ÇALIŞMALAR
1.Oyun adı değişikliği
2. Oyun iconu değişikliği
3. Reklam Ayarları
4. Admob Reklam ekleme (Banner-Geçiş)
5. Paket yolu değişikliği (aso uygun)
6. Özel sdk key oluşturma ve şifreleme
7. Reskin
8. Unity Ads Video Reklam (Video izle oyun parası kazan)
9. More Games (Diğer Oyunlarımız)
10. Credits (Hakkında kısmı)
11. Review (Uygulama Oylama)
12. Uygulama Oylama (Rate)

##Oyunda sıfırdan reklam yazılımı yazılmıştır ve google reklam sdk en güncel sürümü kullanılarak özel reklam yerleşimi yapılmıştır. Bu sayede max. performans verilmiştir.##

OYUNUMUZ, her şeyiyle birlikte hazırdır. Tüm çalışmaları yapılmıştır. Android ve İos markete yüklenmiştir. Sizlere tek kalan oyunun tanıtımını yapmaktır.

Oyunda düzenleme yapılmadan önce bana iletilen mesajı sizlere de iletiyorum. Çünkü bunun gerçekliğini göstereceğim.

"İos'un Android'e göre fazla olmasının sebebi oldukça zahmetli ve meşakketli olmasındandır. Ama androide göre kazanç x5 hatta yer yer x10 katı bile olabilir. İos kazançlarını paylaşan müşterilerimizin görsellerini konumuzdan görebilirsiniz."

Gerçekten de dedikleri gibi, oyunu ios markete yüklediğimiz ilk gün organik olarak indirme almış ve günlük 1-2-3-4 TL kazançlar getirmiştir.

Görsel boyutunda sorun yaşanıyorsa: http://prnt.sc/dhwbwv

Reklam için birkaç çalışma hazırladık. Fakat satış nedeniyle faaliyete geçirmedik. Oyunu satın alacak kişiye reklam çalışmaları hakkında da detaylı bilgi verilecektir.

Oyun her gün doğal olarak indirilmektedir. Henüz hiçbir çalışma yapılmamıştır ve yapıldığında organik indirmeler artacaktır.

----

----

Android + İos ikisi birlikte satış yapılacaktır. Ve Admob ile Unity Ads hesapları da sizlere verilecektir.

Oyunun Maliyet Fiyatı: 2.200 TL'dir.

Tel: Pm ile verilecektir.

wmaraci
reklam

ssimsek2507 ssimsek2507 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
pm alabilirmiyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al