wmaraci reklam
pst.net
wmaraci reklam

Babilvecetesi Babilvecetesi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 10, (%100)
Arkadaş lar çok acemiyim.. Gelir getiren uygulamaya nasıl sahip olunur. Aylık yine 300 üzeri versin gibi bişey. Kısada olsa yorulmadan özetle Anlatabilecek arkadaslar var mı

wmaraci
reklam

Suistimal Suistimal Bismişah, Allah Allah Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 320
  • Beğeniler 138 / 123
  • Ticaret 30, (%97)
acemi olmanız önemli değil hocam, bir forum içerisinde yer alıyor olmamızın da mantığı budur, yardımlaşma. umarım diğer arkadaşlarda ricanızı kırmaz ve cevap verirler.

öncelikle uygulamanıza hangi mağaza üzerinden yayınlayacağınız önemli: app store mu yoksa play store mu. ben play developer hesabım olduğu için play store üzerinden yayımlıyorum ki tek seferliğe mahsus alınan hesap açım ücreti de 25 dolar bilginiz olsun.

dediğiniz gibi ayda 300 lira getiren bir uygulama günde 10 lira getirmesi gerekir ki buda ne çok zor ne de çok kolay bir rakamdır. benim size tavsiyem, eğer bütçeniz varsa codecanyon, chupamobile, sellmyapp veya unityassetstore gibi mağazalardan hazır uygulama almanız, forumda reskin işlemi yapan arkadaşlara düzenletmeniz ve bu uygulama üzerinden reklam çalışması yapmanızdır. araba oyunları ve özelliklede drift oyunları inanılmaz şekilde indiriliyor ve büyüyor aklınızda bulunsun. bu şekilde bir uygulama alın ve play store'a yükleyin. ardından birkaç tanıtım çalışması yapın ve uygulamanız bilinirlik kazansın yoksa kendi adwords hesabınızdan reklam çıkamazsınız, yeni uygulamalara izin verilmiyor çünkü. belki forumdaki bazı arkadaşlar çıkabiliyordur kendi adwords hesaplarından, ben bilmediğim için görüşmenizi tavsiye ederim.

kaba bir hesap yapacak olursak oyun+reskin işlemi 1000 lira ve reklam maliyetide 1000 lira tutarsa tahminimce 5 6 ayda koyduğunuz paranın önemli bir kısmını reklam gelirinden çıkarabilirsiniz. daha sonrası size kar olarak kalır ve dediğim şekilde hareket ederseniz aylık 300 lira geliri de geçeceğinizi tahmin ediyorum.

iyi forumlar.
meaktas edelweiss Babilvecetesi

kişi bu mesajı beğendi.

Çalış, Çabala.

Babilvecetesi Babilvecetesi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 11 / 10
  • Ticaret 10, (%100)
Suistimal çok tşkler ilgi ve alakanız için

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al