[SIZE=5]GOOGLE PLAY İNDİRME VE YILDIZ HİZMETİ![/SIZE]

Sıfır Risk!

[SIZE=3]Tamamen organik, google politikalarına uygun ve gerçek kişiler tarafından verilen yıldızlar ile uygulamanızı göklere taşıyın![/SIZE]

İndirmeler %80 oranda Türkiye lokasyonludur. %20 ABD, Rusya, Almanya ve Çeşitli Asya ülkeleridir.

İndiren kitle %95 oranında erkek ve yaş aralığı 13-21 arasındadır.

Uygulama cihazlarda ortalama 1-2 gün kalmaktadır.

500 indirme tamamlanması 2-4 Gün sürmektedir. 500 ve üzeri alımlarda miktar aynı oranda artmaktadır.

Düzenli olarak gönderilen yıldız ve indirmeler, uygulamanın organik hitini ve sıralamasının yükselmesinde katkısı yüksektir. Daha önceki müşterlerimiz ile olan tecrubelerimize
dayanaraktan, uygulama sıralamalarında büyük değişiklikler sağlandığı gözlemlenmiştir. Ancak buna kimsenin garanti veremediği gibi biz de veremiyoruz.

[SIZE=4][COLOR=#B8312F][SIZE=6]Paketler[/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=4]
250 indirme 25 TL[/SIZE]
[SIZE=4][SIZE=4][SIZE=4]250 indirme + 50 adet 5 Yıldız 50 TL[/SIZE][/SIZE][/SIZE]

[SIZE=4]500 indirme 50 TL[/SIZE]
[SIZE=4][SIZE=4]500 indirme + 100 adet 5 Yıldız 100 TL[/SIZE][/SIZE]

[SIZE=4]1000 İndirme 100 TL[/SIZE]
1000 indirme + 200 adet 5 Yıldız 200 TL

3000 İndirme + 500-600 adet arası 5 Yıldız Fiyatı 600 TL

*Uygulama başına aylık gönderebileceğimiz indirme sayısı maksimum 3.500 civarındadır.
*1'den fazla uygulamalarda ve yüksek alımlarda ufak miktarlarda indirim yapılmaktadır.
*Belirtilen zamanda indirmeler tamamlanmaz ise, kalan kısmın iadesi yapılır ya da kalan kısımın 2 katı hediye edilir.
*Yorum Hizmetimiz Bulunmamaktadır, ancak yine de yorumlar gelmektedir. İndiren ve yıldız veren kişiler tamamen gerçek kişiler olduğu için
yapacakları yorumları tamamen kendisi belirlemektedir. Rahatsız olduğunuz yorum var ise kaldırılması için ekstra çalışma sağlanır.
*İndirmeler görev sistemi ile çalışan mobil uygulamamızdan gelmektedir. Bot ya da çeşitli illegal durumlar söz konusu değildir.
Tüm kullanıcılar %100 gerçek kişilerdir.

[COLOR=#D14841][SIZE=5]İletişim İçin ; [/SIZE][/COLOR]
[CENTER][CENTER]

[/CENTER]

[COLOR=#B8312F]Müşteri Memnuniyeti[/COLOR]

Madjal adlı üyeden alıntı

uzun süredir devamlı çalıştığımız, işini takip eden ve hiç bir aşamada mağduriyete mahal vermeyen bir arkadaştır kendisi, yeni sipariş geçildi.

Aragami adlı üyeden alıntı

Tüm uygulamalarımda profesyonel destek alıyorum.Sağolsun her aşamada ilgileniyor arkadaşımız.
Fiyat/Performans olarak en iyi hizmet.

manra adlı üyeden alıntı

Arkadaşla daha önce 2 uygulama üzerinde çalıştık +1.000 indirme ve 100 civarı yıldız hizmeti aldım hizmet başarılı, fiyat uygun.

yasin356 adlı üyeden alıntı

250 indirme aldım. Sorunsuz teslim etti. Teşekkür ediyorum güvenilir satıcı.

karakalem99 adlı üyeden alıntı

250 indirme ve 50 yakın yorum yıldız alındı. İşi zamanında ve sorunsu teslim edildi

gunesbjk adlı üyeden alıntı

Arkadastan buyuk paket alımı yapılmıstır gayet ılgılı ve durust bır satıcı

[/CENTER]