wmaraci reklam

Hesaplamaların olduğu webview uygulama yaptırılacaktır

7 Mesajlar 609 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BocekBasi BocekBasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)
Elimde wordpress hesaplama eklentisi var ve sitemde kullanıyorum bu hesaplamaları bir uygulamada madde madde yayınlamak istiyorum.
Örnek
Örnek 1
Örnek 2

Çok bilgili değilim konuda uygun fiyat veren arkadaş öncelik olacaktır. Uygulamaya admob reklamları eklenecektir ayrıca.

wmaraci
reklam

GokhanKara GokhanKara Whatsappla.com Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)
Uygun fiyatlı düşünürseniz tavsiyem eklentinizi özel bir sayfaya ekleyin ve Google play için webview bir uygulama yaptırın. İçerisine admob reklamlarınızı ekleyin bu maaliyeti epey düşürecektir..

Eklentinin kısa kodu var ise özel bir sayfa yapın ve web view içerisinde o linkin görüntülenmesini talep edin.

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial

• Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)

GokhanKara adlı üyeden alıntı

Uygun fiyatlı düşünürseniz tavsiyem eklentinizi özel bir sayfaya ekleyin ve Google play için webview bir uygulama yaptırın. İçerisine admob reklamlarınızı ekleyin bu maaliyeti epey düşürecektir..

Eklentinin kısa kodu var ise özel bir sayfa yapın ve web view içerisinde o linkin görüntülenmesini talep edin.

Kısa kodu var aynen hocam dediğiniz gibi düşünüyorum bende. Baska site açıp mi yapmak lazım hocam sizce kısa kodlarla ve o sayfaların görüntüsü değişir mi

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

BöcekBaşı adlı üyeden alıntı

Kısa kodu var aynen hocam dediğiniz gibi düşünüyorum bende. Baska site açıp mi yapmak lazım hocam sizce kısa kodlarla ve o sayfaların görüntüsü değişir mi

Temanızın içerisine custom page oluşturun. Ve içerisinde minik bir tasarım yaptırabilirsiniz.

HTML içine hesaplama eklentinizin kısa kodunu ekledin ve o şekilde yayınlayın. Yani sitenizle bağımsız gibi durabilir, eğer kod bilginiz yok ise yardımcı olabilirim.

( HTML yazdığınız template içine kısa kodu gösterme konusunda .. )

Profesyonel Tasarım & Wordpress Tema / Eklenti hizmeti - http://whatsappla.com/@gokhankaraofficial
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)

Temanızın içerisine custom page oluşturun. Ve içerisinde minik bir tasarım yaptırabilirsiniz.

HTML içine hesaplama eklentinizin kısa kodunu ekledin ve o şekilde yayınlayın. Yani sitenizle bağımsız gibi durabilir, eğer kod bilginiz yok ise yardımcı olabilirim.

Örnek var mı hocam bi kaç arkadaşla görüşüyorum duruma gore bunu değerlendireyim hocam

• Üyelik 17.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 1421
  • Beğeniler 760 / 545
  • Ticaret 21, (%100)

BöcekBaşı adlı üyeden alıntı

Örnek var mı hocam bi kaç arkadaşla görüşüyorum duruma gore bunu değerlendireyim hocam

Tabi ki de hayır :) Ben tasarımcıyım aynı zamanda ileri seviye Wordpress geliştiriyorum. Ücretli hizmet veriyorum.

HTML siz bulacaksınız, siz karar vereceksiniz ben sadece onu özel sayfa yapmayı ve kısa kodunuzu içinde çalıştırmayı gösterebilirim diye teklif ettim.

• Üyelik 26.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sıradan
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 2842
  • Beğeniler 374 / 374
  • Ticaret 30, (%100)

Tabi ki de hayır :) Ben tasarımcıyım aynı zamanda ileri seviye Wordpress geliştiriyorum. Ücretli hizmet veriyorum.

HTML siz bulacaksınız, siz karar vereceksiniz ben sadece onu özel sayfa yapmayı ve kısa kodunuzu içinde çalıştırmayı gösterebilirim diye teklif ettim.

Fiyat için pm atar misin hocam

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al