wmaraci reklam

-Mafya Babası- Yeni Android Uygulamam Ön Satışta!

8 Mesajlar 2.131 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mustafaayaz45 Mustafaayaz45 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğreci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 83 / 28
  • Ticaret 29, (%100)

[SIZE=5]Vaad ettiğim şekilde 10 kişiye satış tamamlanmış olup uygulamanın satışı bitmiştir. Alan arkadaşlara şimdiden bol kazanç :) Yeni gelecek konseptleri takip etmek ve ilk satıştaki indirimli fiyattan yararlanmak için haber vermemi isterseniz whatsapp +90 850 305 1697 üzerinden mesaj bırakabilirsiniz. Yeni konu açıldığı zaman haberdar edileceksiniz :)
[/SIZE]
[COLOR=#000000][FONT=Arial][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][/COLOR]
Referanslar :
[COLOR=#B8312F][FONT=Arial Black][COLOR=#000000][FONT=Arial]

Kralintaci adlı üyeden alıntı

Mustafa hocam hayırlı olsun :) Fikir üretme konusunda üstüne yok, ayrıca fiyat/kazanç oranında bu adamın oyunları benzerlerine göre gerçekten uygun fiyatlı. Çalışkanlığı ve her zaman destek alabilmeniz konusunda ben kefilim kendisine.
Son olarak görüntüsünü koyduğun günlük kazanç 16,57₺ ; gün sonunda 18,65₺ olarak kapattı ilk gününü :)

[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

metapak adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun hocam. Altın Fidan’ı almasaydım bunu alırdım diye düşünüyorum. Sonuç bir öncekiyle aynı olur sizin için 4-5 günde satılır gibi duruyor :)

sicknessxD adlı üyeden alıntı

önceki Altın Fidan uygulamasını satın almıştım kendisinden.
Oldukça ilgili ,
Kurulum ve kurulum sonrası destekte çok yardımcı oldu sağolsun :) .

Güzel insan.
Dürüst ticareti için tekrar teşekkür ediyorum kendisine.
Hayırlı satışlar.

Faruksvn adlı üyeden alıntı

Altin fidan uygulamasını aldım suan gayet hızlı ve kazancli gidiyor tekrardan tesekkur ederim ��

alisutci adlı üyeden alıntı

Mustafa hocamdan uygulamayı aldım çok yardımcı oldu ödeme noktasında biraz esneklik gösteri ödemeyi geçtikten sonrada takıldığım yerler ve fikir almak istediğim konularda yardımcı oldu çok teşekkür ederim kendisine hayırlı satışlar dilerim

Uygulamamız düzenli olarak ziyaret edilmesi gereken bu yüzden de Admob geliri odaklı bir uygulamadır. Oynayan kişi bir mafya babası olarak düşünülür ve şehrin hakimiyetini korumak için çeşitli görevleri üstlenmelidir. Şehirdeki namını kaybetmemek için 4 saatte bir soyguna çıkabilir ve haraca bağladığı kişilerden 2 saatte bir haraç toplayabilir. Yaptığı her işlem karşılığında tecrübe puanı kazanır. Her 100 tecrübe puanı biriktiğinde seviye atlayabilir. Bahsettiğim seviye atlama sırasında kaçıncı seviyede olduğuna göre bakiye kazanmaktadır. Örneğin 2. seviyeye geçen bir kullanıcı 1 lira kazanırken, 5. seviyeye geçen kullanıcı 1.5 lira kazanmaktadır. Kazançlar 7. seviyeden sonra sabitlenir.

Soyguna ancak 4 saatte bir defa çıkılabilir yani 4 saatte 1 defa tecrübe puanı kazanılabilir. Haraç işlemi ise 2 saatte bir olarak yapılabilir ve bu işlem de tecrübe puanı verir. (Bizim bu işten karımız ne dediğinizi duyar gibiyim sorunuzun cevabı burda ) Kullanıcı haraç almak için ödüllü reklamı izlemek zorundadır. Oyunun mantığını anlatabilişimdir umarım. Şimdi biraz da kurallardan ve detaylardan bahsedelim.

- Kullanıcı 4 saatten kısa sürede soygun yapamaz, haraç kesme ise 2 saatte bir yapabilir.
- 24 saat boyunca soygun yapmayan mafya babasının itibarı yerle bir olur ve tüm tecrübesi, biriktirdiği para sıfırlanır..
- Kullanıcıların para çekme talebi oluşturması için en az 10 liralık bakiyeye sahip olması gerekir. Para çekme talepleri Firebase paneline düşecektir ve uygulamayı satın alan kişi tarafından görülecektir.
- Kullanıcılara verilen gelir modeli 40-50 reklama 1 lira şeklinde belirlenmiştir (yaklaşık olarak). Böylece uygulama sahibinin mutlak kar etmesi amaçlanmıştır. Kaldı ki çoğu kişi çeşitli sebeplerden 24 saat boyunca uygulamaya giremezse kazanç talep edemeyecektir çünkü her şey sıfırdan başlamaktadır.
- Tasarım konusunda tecrübeli olan Erdi hocamla çalıştık umarım hoşunuza gitmiştir
- Uygulamada banner, geçiş ve ödüllü reklam sistemi vardır, geçiş reklamları soygun yapıldığında, ödüllü reklamlar ise bahsettiğim şekilde haraç keserken açılır.
- Uygulama içinde oyunun mantığını anlatan SSS bölümü, uygulamaya puan vermek için bir buton, ana sayfa ve ödeme ekranları vardır.
- Firebase altyapısı kullanılmıştır
- Kullanıcılar tecrübe barının ilerlemesini görebilir ve bar dolduğu zaman seviye artışı yapabilir

Konuda gördüğünüz tüm özellikler ve tasarımlar aynı olacaktır. Kişi sayısı sınırlı olduğu için yer ayırttıktan sonra iade yoktur lütfen bunu dikkate alınız. Umarım açıklayıcı bir yazı olmuştur herkese iyi forumlar, bol kazançlar diliyorum...

[COLOR=#B8312F]İletişim için;
Whatsapp : +90 850 305 1697 veya PM[/COLOR]

Fidan uygulamamızın 2-3 günlük örnek gelirleri herkese bol kazanç:)

[CENTER]

Uygulama Görselleri :

[/CENTER]

wmaraci
reklam

Kralintaci Kralintaci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Zihin Engelliler Öğretmeni
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 31 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Mustafa hocam hayırlı olsun :) Fikir üretme konusunda üstüne yok, ayrıca fiyat/kazanç oranında bu adamın oyunları benzerlerine göre gerçekten uygun fiyatlı. Çalışkanlığı ve her zaman destek alabilmeniz konusunda ben kefilim kendisine.
Son olarak görüntüsünü koyduğun günlük kazanç 16,57₺ ; gün sonunda 18,65₺ olarak kapattı ilk gününü :)

• Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğreci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 83 / 28
  • Ticaret 29, (%100)
Kralintaci yorumun için çok teşekkür ediyorum hocam daha da bol kazançlar dilerim :)
Kralintaci

kişi bu mesajı beğendi.

Arwenn Arwenn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad I** T**
  • Mesajlar 527
  • Beğeniler 212 / 119
  • Ticaret 11, (%100)
Mustafa Hocam Gercekten İyi işçilik cikariyor kendisine kesinlikle guvenebilirsiniz kendisinden altın fidan uygulamasını aldım ilk gunden 1.5 tl ile kapattım kendisine cok tesekkur ederim kendisiyle daha calışmalarımız olucaktır :)

Gorevcim.com ile Hemen Para Kazanmaya Başla
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

emkobilisim emkobilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci/Yazılımcı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 7, (%100)
Kazançdan kalan kâr oranı nedir? Bir kullanıcı 10tl kazanana kadar ortalama ne kadar kazandırmaktadır?

• Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğreci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 83 / 28
  • Ticaret 29, (%100)
2 3 katı şeklinde kazanmakta

naim2019 naim2019 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Elektrik üretimi tablocu
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad N** E**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Uygulama sipariş edilmiştir. Ilgilerinden dolayı teşekürler mustafa hocama.

Onedirbak Onedirbak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Teknik Büro Mesul Teknisyeni
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 7 / 14
  • Ticaret 9, (%100)
Hocam pm attım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al