Uygulama adı : PM
Uygulama linki : PM
Yayınlanma zamanı :Ekim 2019
Reklam ve uygulama içi satın alma var mı? :Var
Uygulamanın aylık getirisi ve kaynağı :Aşağıda fotoğraflar ile gösterildi
İndirilme/Değerlendirilme sayısı :40k
İndirilme/Değerlendirilme kaynağı (organik, reklam, teşvik) :Tamamen google ads kullanıldı
Günlük aktif kullanıcı sayısı :150-350 reklama göre değişkenlik gösteriyor
Uygulama tüm içeriği ve kaynak kod ile birlikte mi satılık, sınırlamalar var ise neler :Tamamı satılık
Uygulamanın kullandığı sunucu/hosting var mı, var ise dahil mi, sunucu/hosting gereksinimleri neler :Kendi sunucumda farklı sunucuya taşınmalıdır
3. Parti (Codecanyon vb) marketlerden alınmış bir uygulama mı? :Hayır özel yazıldı
Uygulamanın kullandığı lisanslı ürün mevcut mu? :Hayır yok
Lisanslı ürün mevcutsa sonlanma zamanı :Yok
Geliştirici hesabı dahil mi? :Hayır değil
Herhangi bir hukuki problem var mı (telif hakkı vb) :Hayır illegal reklam kullanılmadı.

Yaklaşık 2 yıldır çaba verdiğim hatta şirketleştirdiğim tahmin uygulamamı farklı bir işe geçmem ve gerekli reklam verecek bütçe bulamadığım için satılıktır. Şirketi kapattım isteyen kişi şirketleşebilir herhangi bir sakıncası yoktur. Aksine legal iddaa bayilerinden reklam alırken şirket olmanız lehinize olacaktır. Yapmanız gereken panelden tahminleri girmek ve bol bol bütçe ile reklam yapmak. Ne kadar reklam yaparsanız o kadar kazandıracaktır.İstanbul'da olan ciddi alıcılarla yüz yüze görüşülüp tüm raporlar tarafımdan gösterilebilir.

Konsol Genel Görünümü

Konsol Gelir Detayı

Google Ads Harcamalarım

Admob getirisi

Resimlerden de anlaşılacağı gibi yaklaşık 12000 reklam harcamasına mağaza satışı + admob geliri olarak 24000Tl kazandırdı. Daha önce de belirtmiştim maalesef işlerim bozuldu ve reklam çıkamıyorum. Sezonda boş durmasın diye satışa çıkardım uygulamayı. Bilenler bilir 50000TL istiyordum ama şu an 25000TL veren kişiye satışı yapacağım. Umarım sezonda satabilirim. Bu arada benim ürünüm var o reklamları koyalım sana reklam bütçesi çıkaralım diyenler varsa da tekliflere de açığım. İyi forumlar