wmaraci reklam

Satılık Restaurant Sipariş Yazılımı-Sistemi

2 Mesajlar 675 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

my0300 my0300 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek yazılımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 5 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar son 7 yıldır c# dilinde kendim geliştirdiğim-yazdığım aktif olarak kullanılmış fakat şu aralar pazarlamasıyla ilgilenemediğim restaurant sipariş yönetim programını satmak istiyorum.
Öncelikli amacım komple kodlarıyla birlikte eğitimini verip detaylı bir şekilde anlatıp satmak, bunun dışında programın iş yerlerine satışına da aracı olabilirsiniz.

Programın Özeti:
Öncelikle programın tek bir programdan oluşmadığını bir sistem olduğundan bahsedeyim.

1) ANA PROGRAM (Masaüstü Windows)
-Ana program hızlı sipariş alma amacı üzerine kurulu olup tek ekranda bütün sipariş işlemlerinin yapılabildiği pratik bir programdır.
-Çoklu hat destekli Caller-id ile numara kaydı
-Çoklu mutfak yazıcısı alt yapısı.
-Kullanıcı hesabı tanımlama.Kullanıcı yetkileri kısıtlama - arttırma.
-Yazılımı otomatik güncelleme imkanı.
-Kayıp kaçakları engellemek için detaylı iptal edilen, yeniden düzenlenen detaylı sipariş raporu
-Geçmiş verileri detaylı inceleyebilme,özet rapor oluşturabilme, gelirleri grafikle izleyebileme.
-Müşteri istatistikleri görebilme
-Basit anlamda stok takibi, gelir gider hesabı
-VEGA muhasebe yazılımıyla entegre çalışanilir detaylı reçete ve detaylı stok takibi yapılabilir.
-Programdaki tüm rapor ve verileri email olarak gönderebilme. excel formatında çıktı alma, text dosyasına aktarabilme, yazıcıdan yazdırabilme imkanı.
-Özellikle yoğun bir şekilde paket siparişi alan iş yerleri için idealdir. Çünkü bu şekilde çalışan bir firma için özel yazılmıştır.

2) GARSON PROGRAMI (Masaüstü Windows)
-Garsonların kullanabileceği masa üstü bilgisayar yazılımı.

3) GARSON ANDROİD UYGULAMASI (Mobil Android)
-Garsonların kullanabileceği android mobil sipariş alma uygulaması

4) ÇAĞRI MERKEZİ PROGRAMI (Masaüstü Windows)
-Çok sayıda, yoğun bir şekilde sipariş alan iş yerlerinde kullanılmak üzere sisteme dahil edilmiş senkron bir şekilde çalışan çağrı merkezi yazılımı mevcuttur.

5) ONLİNE SİPARİŞ SAYFASI (Web ASP.NET)
-Kendi sitenizden online sipariş alabileceğiniz web sayfası mevcuttur.
-Web den gelen siparişler direkt ana programa düşer ve uyarı verir. Extradan bir işlem gerektirmez.

6) PATRON UZAKTAN YÖNETİM PROGRAMI (Masaüstü Windows)
-Program menülerini ve diğer ayarları değiştirip, kolayca rapor almasını sağlayan yazılım.

7) ANDROİD CALLER ID UYGULAMASI (Mobil Android)
-Bu mobil uygulama sayesinde cep telefonuna gelen siparişlerin numarası anında program ekranında görebilirsiniz.
-Cep telefonundan arayan müşterilerin siparişlerini hızlı bir şekilde almanıza imkan verir.

8) PATRON SİPARİŞ ÖZET WEB SAYFASI
-Patronlar için yapılmış günün sipariş özetini gösteren web sayfası

Program c# dilinde yazılmış olup MS SQL veritabanı ile birlikte çalışır. Dış dünya ile entegre olabilmesi için web servisleri mevcutur.
Sistem geliştirilmeye açıktır.
Ayrıca sistem bilgilendirme için siparisyonetimi com sitesi de mevcuttur.
Tüm bu yazılımları kendim geliştirmiş olup kodlarıyla birlikte vermek istiyorum. Bu güne kadar muğla, manisa ve antalya olmak üzere toplam da 15 iş yerinde kullanıldı.
Kendim yazılımcı olduğum için satışıyla ilgilenemiyorum. Her türlü desteği vereceğim.

wmaraci
reklam

esmerkral33 esmerkral33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek kapıcı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad R** K**
  • Mesajlar 155
  • Beğeniler 20 / 23
  • Ticaret 2, (%100)
Fiyat pm alabilirmiyim
my0300

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al