wmaraci reklam

#Süper Fiyat - Web Siteleriniz 5 Dakikada Mobil Uygulama Haline Getirilir - 10TL

5 Mesajlar 711 Okunma
wmaraci reklam

PoyrazMedya PoyrazMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 1164
  • Beğeniler 740 / 478
  • Ticaret 24, (%96)
Merhaba arkadaşlar sadece wmaraci üyelerine özel olarak hazırladığımız bu kampanya doğrultusunda web sitelerini mobil uygulama haline getirmek isteyenlere özel çalışmalar yapmaktayız.

Responsive tasarıma sahip olan web sitelerinizi mobil uygulama haline getirerek, bildirim gönderme ve admob reklam ekleme gibi özellikler entegre ediyoruz.Kısa bir süreliğine ve referans amacıyla sadece 10TL'ye sizlerde bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Uygulamanın yapımında her siteye özel tasarım kullanılmaktadır, Fiyatın ucuz tutulmasının sebebi referans kazanmak, Poyraz Media kalitesini herkese duyurmaktır.Lütfen unutmayalım ekstra istekler ekstra ücrete tabidir.

Mutlu Müşterilerimiz Arasına Katılmak İsterseniz WhatsApp İletişim Hattımız Üzerinden Bizlere Hemen Ulaşabilirsiniz.

Referanslarımızdan Bazıları...

dnzmrngr adlı üyeden alıntı

Uygulama yaptırıldı, sorunsuz çalışıyor. Güvenilir hizmet aldım ve ilgili bir satıcı kendisi :) Rahat rahat alışveriş yapabilirsiniz

ahmtdayi adlı üyeden alıntı

Gayet ilgili alakalı ve sabırlı birisi satın alınırken bir sürü soru sorduk beyefendiliğini bozmadan sorunsuz teslim etti. Bol kazançlar dilerim.

pchatasi adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar kesinlikle güvenebilirsiniz Çok ilgili ve Çok iyi biri ayni zamanda her zaman yardımcı oluyor ve işide kaliteli.

sedvan adlı üyeden alıntı

PoyrazMedya ile çalışan biri olarak herkese kesinlikle tavsiye ederim. Adam king. Herşeyde yardımcı oluyor kurum aşamasından tutun kurulumdan sonra ki yaşayacağınız problemlerde bile yardımcı oluyor. Tekrar söylüyorum sonuna kadar güvenilir biridir kendisi. Para Kazan uygulaması yaptırdık kendisinden her daim yardımcı oluyor inşallah bide TV uygulaması yaptırmayı düşünüyorum. Kendisinden ALLAH razı olsun gerçekten çok yardımcı oldu.

cthax adlı üyeden alıntı

2 adet uygulama alındı ve (hoşuma gitmesede) zorlu bir müşteriyimdir. Sağolsunlar en ince detayına kadar sabır ve özveri ile yardımcı oldular. Kesinlikle Alım Yapabilirsiniz.

bestekno adlı üyeden alıntı

ilgili bir satıcı alım sağladım hemen teslim etti şuan yönetim panelini inceliyorum çok başarılı ve kullanışlı, android kısmı içinde tekrar bilgi veririm. teşekkürler

ahmetkilinc33 adlı üyeden alıntı

Bir adet TV uygulaması sparisi verildi hemen teslim edildi çok basarılı satıcı işinin ehli bir insan herşey için teşekkürler PoyrazMedya

sedvan adlı üyeden alıntı

44Medya ile çalışan biri olarak herkese kesinlikle tavsiye ederim. Adam king. Herşeyde yardımcı oluyor kurum aşamasından tutun kurulumdan sonra ki yaşayacağınız problemlerde bile yardımcı oluyor. Tekrar söylüyorum sonuna kadar güvenilir biridir kendisi. Para Kazan uygulaması yaptırdık kendisinden her daim yardımcı oluyor inşallah bide TV uygulaması yaptırmayı düşünüyorum. Kendisinden ALLAH razı olsun gerçekten çok yardımcı oldu.

cthax adlı üyeden alıntı

2 adet uygulama alındı ve (hoşuma gitmesede) zorlu bir müşteriyimdir. Sağolsunlar en ince detayına kadar sabır ve özveri ile yardımcı oldular. Kesinlikle Alım Yapabilirsiniz.

RaLLy adlı üyeden alıntı

Arkadaş ile sitemi play store eklemesi için anlaşıldı. Ve sitemi play store sorunsuz bir şekilde ekledi. Başarılı ve ilgili biri teşekkür ederim.

emreozdrn adlı üyeden alıntı

PoyrazMedya gerçekten her konuda yardımcı oluyorlar ve çözüm odaklı bir şekilde çalışıyorlar kendilerine teşekkür ediyorum yardımlarından dolayı

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

olcaytd olcaytd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 74 / 73
  • Ticaret 17, (%94)
imzamdaki siteye ne yapabiliriz hocam
PoyrazMedya

kişi bu mesajı beğendi.

PoyrazMedya PoyrazMedya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 1164
  • Beğeniler 740 / 478
  • Ticaret 24, (%96)
olcaytd pm dönderiyorum.

olcaytd olcaytd WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 74 / 73
  • Ticaret 17, (%94)
çalışma yaptırıldı giriş aşaması için gayet başarılı
PoyrazMedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci

sifrelax sifrelax WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İş Güvenliği Teknikeri
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 7 / 11
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba; Admob ve bildirim sistemi onesignal, dahil mi hocam, hayırlı satışlar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al