wmaraci reklam

-Taksi Durağı- Yeni Android Uygulamam Satışta! [KAZANÇ KANITLI]

20 Mesajlar 3.949 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Mustafaayaz45 Mustafaayaz45 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğreci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 83 / 28
  • Ticaret 29, (%100)

SATIŞLAR TAMAMLANMIŞTIR İLGİNİZE ÇOK TEŞEKKÜRLER :)

Selamlar İlk konseptimiz Altın Fidan 4 günde, Mafya Babası ise 7 günde satışlarını tamamladı. Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ediyorum. Daha öncekinde yer kalmadığı için mesajlar aldım yeni konsept ile geri döndüm: Çiftçi olduk emek verdik, mafya olduk yargı dağıttık bu sefer taksi durağı sahibiyiz :)

[COLOR=#41A85F][FONT=Arial Black]İletişim için whatsapp : +90 850 305 1697[/FONT][/COLOR][FONT=Arial Black]
[/FONT]
@aslantr; hocama yaptığı bu başarılı tasarımdan dolayı teşekkürlerimi sunarım :)

Ödemeden sonra gerekli bilgiler alınır (uygulama ismi vs) bilgiler alındıktan sonra 48 saat içinde tüm kurulum ve yüklemeyi işlemleri tamamlanacaktır :)

[FONT=Arial Black][SIZE=4]Demo için whatsapptan yazabilirsiniz
[/SIZE][/FONT]
Uygulamamız düzenli olarak ziyaret edilmesi gereken bu yüzden de Admob geliri odaklı bir uygulamadır. Oynayan kişi bir taksi durağı sahibi olarak düşünülür ve tecrübe kazanmak için çeşitli görevler üstlenmek zorundadır. Ekmek teknesini kaybetmemek için 4 saatte bir vardiya değişimlerine onay vermeli ve 2 saatte bir müşteriyi alması için adam göndermelidir. Yaptığı her işlem karşılığında tecrübe puanı kazanır. Her 100 tecrübe puanı biriktiğinde seviye atlayabilir. Bahsettiğim seviye atlama sırasında kaçıncı seviyede olduğuna göre bakiye kazanmaktadır. Örneğin 2. seviyeye geçen bir kullanıcı 1 lira kazanırken, 5. seviyeye geçen kullanıcı 1.5 lira kazanmaktadır. Kazançlar 7. seviyeden sonra sabitlenir.

(Bizim bu işten karımız ne dediğinizi duyar gibiyim sorunuzun cevabı burda ) Kullanıcı müşteri almak için ödüllü reklamı izlemek zorundadır. Oyunun mantığını anlatabilişimdir umarım. Şimdi biraz da kurallardan ve detaylardan bahsedelim.

- Kullanıcı 4 saatten kısa sürede vardiya değişimi yapamaz, müşteriyi alma işlemi ise 2 saatte bir yapabilir.
- 24 saat boyunca taksicilik yapmayan durak sahibinin itibarı yerle bir olur ve tüm tecrübesi, biriktirdiği para sıfırlanır..
- Kullanıcıların para çekme talebi oluşturması için en az 10 liralık bakiyeye sahip olması gerekir. Para çekme talepleri Firebase paneline düşecektir ve uygulamayı satın alan kişi tarafından görülecektir.
- Kullanıcılara verilen gelir modeli 40-50 reklama 1 lira şeklinde belirlenmiştir (yaklaşık olarak). Böylece uygulama sahibinin mutlak kar etmesi amaçlanmıştır. Kaldı ki çoğu kişi çeşitli sebeplerden 24 saat boyunca uygulamaya giremezse kazanç talep edemeyecektir çünkü her şey sıfırdan başlamaktadır.
- Tasarım konusunda tecrübeli olan @aslantr; hocamla çalıştık umarım hoşunuza gitmiştir
- Uygulamada banner, geçiş ve ödüllü reklam sistemi vardır, geçiş reklamları menuden diğer sayfalara geçerken, ödüllü reklamlar ise bahsettiğim şekilde müşteri taşırken açılır.
- Uygulama içinde oyunun mantığını anlatan SSS bölümü, uygulamaya puan vermek için bir buton, ana sayfa ve ödeme ekranları vardır.
- Firebase altyapısı kullanılmıştır
- Kullanıcılar tecrübe barının ilerlemesini görebilir ve bar dolduğu zaman seviye artışı yapabilir
- İşlem yapma zamanı geldiği zaman kullanıcıya otomatik bildirim atılır
- Kullanıcı kalan zamanı canlı olarak görebilir
- Onesignal entegrasyonu vardır.
- Günün taksici sözü olarak görünen alan online olarak değiştirilebilir

Kişi sayısı sınırlı olduğu için yer ayırttıktan sonra iade yoktur lütfen bunu dikkate alınız. Umarım açıklayıcı bir yazı olmuştur herkese iyi forumlar, bol kazançlar diliyorum...

[CENTER]Ref :

Kralintaci adlı üyeden alıntı

Mustafa hocam hayırlı olsun Fikir üretme konusunda üstüne yok, ayrıca fiyat/kazanç oranında bu adamın oyunları benzerlerine göre gerçekten uygun fiyatlı. Çalışkanlığı ve her zaman destek alabilmeniz konusunda ben kefilim kendisine.
Son olarak görüntüsünü koyduğun günlük kazanç 16,57₺ ; gün sonunda 18,65₺ olarak kapattı ilk gününü

turuncusunucu adlı üyeden alıntı

Mafya oyunu alındı her türlü güvenilir ilgisi için ayriyeten teşekür ederim kendisine

AlicanAkdogan adlı üyeden alıntı

Uygulamayı Firebase, Onesignal ve admob ayarlarını yaparak teslim etti. 2 Saat sonra store yayınlandı, Tavsiye Ederim.

zeugma adlı üyeden alıntı

Çıkmadan Alıcısı Olmuştum Bugüne Kısmetmiş Ödeme Yapıldı Teslim Bekleniyor Şimdiden Ellerine Sağlık Kolay Gelsin.
Ödeme Dekontu.
http://prntscr.com/o80cu6

genxer34 adlı üyeden alıntı

1 adet sipariş verildi ve kurulum yapıldı. Çok ilgili birisi eline sağlık.

metapak adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun hocam. Altın Fidan’ı almasaydım bunu alırdım diye düşünüyorum. Sonuç bir öncekiyle aynı olur sizin için 4-5 günde satılır gibi duruyor

sicknessxD adlı üyeden alıntı

önceki Altın Fidan uygulamasını satın almıştım kendisinden.
Oldukça ilgili ,
Kurulum ve kurulum sonrası destekte çok yardımcı oldu sağolsun .

Güzel insan.
Dürüst ticareti için tekrar teşekkür ediyorum kendisine.
Hayırlı satışlar.

Faruksvn adlı üyeden alıntı

Altin fidan uygulamasını aldım suan gayet hızlı ve kazancli gidiyor tekrardan tesekkur ederim ��

alisutci adlı üyeden alıntı

Mustafa hocamdan uygulamayı aldım çok yardımcı oldu ödeme noktasında biraz esneklik gösteri ödemeyi geçtikten sonrada takıldığım yerler ve fikir almak istediğim konularda yardımcı oldu çok teşekkür ederim kendisine hayırlı satışlar dilerim

[FONT=Arial Black]Önceki uygulamaların kazanç örnekleri :
Sırasıyla 5 günlük ve 10 günlük kazanç örnekleridir[/FONT]

[FONT=Arial Black]Uygulamanın ekran görüntüleri :[/FONT]

[/CENTER]
wsarhan hdogan3737

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

OzanWeb OzanWeb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** G**
  • Mesajlar 395
  • Beğeniler 128 / 97
  • Ticaret 6, (%100)
Fazla yoruma gerek yok kalite konuşuyor hayırlı satışlar
Mustafaayaz45

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğreci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 83 / 28
  • Ticaret 29, (%100)
OzanWeb Eksik olma hocam :) çok teşekkürler

batukay batukay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 1226
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 22, (%100)
Demo varsa PM alabilir miyim ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğreci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 83 / 28
  • Ticaret 29, (%100)
PM'ler atılmıştır

abdullah468 abdullah468 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 200
  • Beğeniler 18 / 21
  • Ticaret 7, (%100)
Demo alabilirmiyim varsa .
Teşekkürler

• Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğreci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 83 / 28
  • Ticaret 29, (%100)
PM'ler atılmıştır

SEODEM SEODEM SEO Destek Merkezi Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad Y** B**
  • Mesajlar 271
  • Beğeniler 32 / 44
  • Ticaret 8, (%100)
hem ios hem adnroid mi ?

• Üyelik 10.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğreci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 369
  • Beğeniler 83 / 28
  • Ticaret 29, (%100)
Sadece Android

Vtcam Vtcam Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** S**
  • Mesajlar 1683
  • Beğeniler 359 / 358
  • Ticaret 77, (%100)
Demo alabilir miyim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al