wmaraci reklam

Tüm Haklarıyla Satılık İnstagram Unfollowers (Takipçi Analizi) Uygulaması.

2 Mesajlar 502 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

zetcom zetcom WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 12.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
*** DIŞI İLETİŞİM 0541 358 SEKSEN DÖRT OTUZ ÜÇ

Tüm hakları dahil fiyatı 1.700 Tl Dir (Kaynak kod+Mağaza görselleri+logo+psd tasarım) Play hesabı verilmeyecektir.

Uygulamanın masrafı 2.3k dır elde olmayan nedenlerden dolayı zararına satıyorum.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.unf.pro

Merhabalar arkadaşlar yaklaşık 1.5 ay önce yaptırmaya başladığım instagram unfollow ve takipçi analiz uygulamamı nakit ihtiyacı yüzünden satılığa çıkarmış bulunuyorum.

Uygulama yaklaşık 1 hafta önce yayına alındı 20-30 tl lik reklam yaptım ve 160 indirme aldı.

Şuan yaklaşık 35 aktif kullanıcı mevcut.

Uygulama tam anlamıyla bir takipçi analiz uygulamasıdır.

Özellikleri

1.Kazanılan takipçiler
2.Kaybedilen takipçiler
3.Geri takip etmeyen kullanıcılar
4.Geri takip etmediğim kullanıcılar
5.Karşılık takip ettiklerim
6.Profiline bakanlar

Uygulama tasarımı özel olarak yaptırılmıştır.Uygulama tasarımı +logo+mağaza görselleri totalde 700 tl tutmuştur.

Uygulama giriş ekranı şu şekildedir.İnstagram ile giriş yaptırmadım manuel olarak elle şifre ve kullanıcı adı yazılıp giriş yapabiliyorsunuz.

Giriş yaptıktan sonra karşınıza özel olarak yaptırdığım popup ekranı çıkıyor ve bu ekranda Uygulamanın kesinlikle bilgilerinizi kaydetmediği ve güvenli olduğu yazıyor.Anladım 'a tıklayıp ana profil sayfası açılıyor.

Bu sayfadan istediğiniz butona tıklayarak işlem yapabiliyorsunuz.

Sitedeki tüm premium özellikler ,ayarlar,iletişim,nasıl çalışır vs gibi hepsi sol menüden kontrol ediliyor.

Sitedeki premium üyelerin kullandıkları hizmetler.

Free kullanıcılar sadece tek tek takibi bırakabilirken premium üyeler 50 kişiyi bir kerede takipten çıkarabiliyor.

Tüm reklamları kaldırarak reklamsız bir deneyim yaşayabiliyor.(Banner ve geçiş reklamlar bulunuyor)

Profiline bakanları görüntüleyebiliyor.

Free user lar sizin takip etmediğiniz bölümdeki kullanıcıları tek tek takip edebilirken premiumlar 50 kişiyi bir kerede takip edebiliyor.

Premiumlar bildirimleri açabiliyor.

Tüm özellikler 1 paket olarak satılıyor.Aylık 20.99 a tüm bunlara sahip olabiliyor kullanıcılar.

Sol menüdeki tüm premium linkler tek bir premium sayfasına yönlendiriliyor.

Bu sayfada premium alacak kullanıcılar hangi özelliklere sahip olacağı gösteriliyor.

Satın alma işlemleri çalışır durumdadır entegrasyon sağlanmıştır.

1 / 6 / 12 Ay şeklinde abonelikler bulunuyor.

Ayarlar bölümünde kullanım şartları ,gizlilik politikası ,nasıl çalışır,iletişim,bizi google play'de oylayın,abonelik iptali ve bildirimleri aç gibi özellikler yer alıyor.

Uygulama api ile çalışmaktadır.Bütün görselleri ekleyecektim fakat 16 17 sayfadan fazla olduğu için direkt link bırakıyorum inceleyebilirsiniz.Uygulamada birkaç eski telefonlarda durduruldu hatası veriyordu onu düzeltti yazılımcı.General mobile ,huawei p9 lite mine xiaomi redmi note 7 telefonlarda denedim sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

wmaraci
reklam

01emir01Can 01emir01Can WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
İncelemek için bir türlü giriş saglamayadim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al