wmaraci reklam

Uygulamanıza Genel Sohbet Odası ekleyebilirim.

3 Mesajlar 712 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

forgive forgive WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 26 / 25
  • Ticaret 14, (%100)
Var olan bir android uygulamanıza ya da sıfırdan uygulamanıza sohbet odası ekleyebilirim.

Referans: https://play.google.com/store/apps/details?id=gc.guideforninjaspinkichallengesnohacknocheats

Bu uygulamadaki genel sohbet odası kısmını uygulamanıza ekleyebilirim. Herhangi bir kayıt gerektirmez, kullanıcı 1 defaya mahsus olmak üzere uygulama içinde rumuzunu girer ve diğer kullanıcılar ile hızlı bir şekilde chat yapmaya başlar. Uygulama aynı rumuzlara izin vermez, var olan bir rumuz girildiğinde kullanıcıya rumuzu değiştirin diye bir geri dönüş sağlanır.

Genel sohbet odası ne işime yarayacak?

Genel sohbet odası tüm kullanıcıların birbirleri arasında bir sohbet odasında iletişim kurmalarını sağlar. Bu hizmet ile:

*Uygulamanız bu özelliği ile benzerlerinden ayrılarak bir fark yaratır

*Kullanıcılarınız ile direkt siz de bu kanaldan iletişime geçebilirsiniz.

*ASO'ya(Uygulamanın listelerde yükselmesi, aranan keywordlerde yükselmesi) faydası olur çünkü Play Store ASO algoritmasının kullanıcıların uygulamada geçirdiği süreyi göz önünde bulundurduğu artık bir sır değil.

*Bu sayfalardan gelecek reklamlar gelirleriyle birlikte, reklam geliriniz artar.

*Kullanıcı bağlılığı artar.

Referans olarak verdiğim uygulama yurtdışını hedeflediği için türkçe versiyonunu henüz eklemedim ancak size yapacağım kısmı isterseniz türkçe olacak.

Firebase platform'unu kullanıyorum, bir panel var oradan mesajları silebiliyor, ekleyebiliyor. Yeni odalar ekleyip çıkarabiliyorsunuz. Firebase ücretsiz servisini kullanıyorum, maximum 100 anlık kullanıcıya izin verir, normal olarak bir sınırlama yoktur yani günde 1000 kişi de girse sıkıntı olmaz ancak bir anda 100 kişi girerse 101.ye hata döndürür. Sınırsız yapmak için Firebase 25$lık(aylık) paketini satın alabilirsiniz.

Nasıl işliyor?

Bana uygulamanızın kodlarını atıyorsunuz(Android studio ile yazılmış) ve sohbet odası butonunu nereye koyacağımı söylüyorsunuz. Ben de sizin için firebase üyelik alıp gerekli kodlamaları yapıp size eklenmiş olarak yolluyorum. Ayrıca Firebase'i nasıl kullanacağınız konusunda Türkçe bir döküman hazırlıyorum, kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Ücret: 150TL

Bilgisayar Mühendisi
ASO Uzmanı
wmaraci
reklam

• Üyelik 15.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 26 / 25
  • Ticaret 14, (%100)
Sohbet odası geliştirildi, Yollanan mesajların zamanı(saat + dakika) da görünüyor artık. Ücret artmadı.

Bilgisayar Mühendisi
ASO Uzmanı

• Üyelik 15.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 26 / 25
  • Ticaret 14, (%100)
Ücrette indirim yapıldı fiyat 150TL.

Bilgisayar Mühendisi
ASO Uzmanı
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al