wmaraci reklam

Yüksek gelirli Arkadaşlık uygulaması herşeyi ile anahtar teslim satılıktır.

3 Mesajlar 790 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

bilsoft07 bilsoft07 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek reklamcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Uygulama linki pm ile gönderilecektir.

Uygulama 9 aydır yayında. En yüksek arama hacmine ait anahtar kelimelerde ilk 1 ve 3 ile arasındadır. 9 ayda toplam 123 Bin TL gelir elde etmiştir. Ve sadece 9 ayda toplam adwords gideri en fazla 5000 TL dir o da ilk aylar üye sayısını artırmak için kullanıldı. Şu an reklam verilmiyor. Tüm üyeler organik geliyor. Şu an reklamsız organik geliri aylık 5 ile 8 Bİn TL arasıdır. Gelir Uygulama içi satış iledir. Admob uygulamaya eklendi ama aktif edilmedi. Dilerseniz admob hesabınızı da ekleyip reklam geliri elde etmeye başlayabilirsiniz.

Uygulama play konsol ile verilecektir. Play konsol hesabı GBP (İngiliz sterlini) olarak ayarlandı. konsolda göreceğiniz tüm ödemeler gbp kurudur. Konsol kimlik onaylıdır.
Uygulamayı aldığınız zaman sadece payoner hesabı ekleyip kazanmaya devam edeceksiniz.

Ödeme alma yeri ben payoneer kullanıyorum. Uygulma geliri payoneer hesabıma yatıyor ve payoneer kart ile atm den nakit çekiyorum. Dilerseniz Transferwise hesabı açıp parayı oraya da çekebilirsiniz.
Ben uygulama için payoneer hesabı açtım ve kart talep ettim. Eğer payoneer hesabınız yoksa. Sadece 5 dakikada açabilir kimlik ile onaylarsınız. Ayrıca kartın elinize ulaşması da yaklaşık 25 gün sürüyor.
Ancak kartı beklemeden de direk payoneer yada Transferwise üzerinden bankanıza 1 gün içinde paranızı çekebilirsiniz.

Toplam indirilme sayısı 50.000+
Mevcut değerlendirme puanı 4.6

Eğer cüzzi miktarda reklam verir ve uygulama ile ilgilenirseniz gelir aylık 10 bini geçiyor. Ancak çok fazla ilgi alaka istiyor. Alıyım kendi kendine gitsin derseniz hiç bulaşmayın. Düzenli olarak uygulama ile ilgilinilmesi gerek.

Uygulamayıı satış sebebim farklı bir iş için kaynak oluşturmak. Ayrıca tüm gün ilgi istiyor. Vakit ayıramıyorum. Uygulama yapımcısı antalyadan temiz iyi bir arkadaştır. Teknik destek yada güncelleme konusunda devamlı yardımcı oluyor. Uygulamanın kaynak kodu sadece yazılımcı arkadaştatır. Eğer kodu da satın almak isterseniz arkadaş ile görüşebilirsiniz. Benim ihtiyacım olmadı. Tüm işlemler onun tarafndan yapıldı.

Ödemelere ait ekran görüntüleri aşağıdadır.
https://hizliresim.com/Jhp6U2
https://hizliresim.com/BJbG8A

İSTENİLEN ÜCRET 45 BİN TL

Ben Antalya - Alanya'dayım dileyen gelir yüzyüze de burda görüşebiliriz. Dilerseniz burdan da ulaşabilirsiniz. Aklıma gelenleri yazdım merak ettiğiniz farklı konular varsa ulaşabilirsiniz.

wmaraci
reklam

Spectrumgameslab Spectrumgameslab WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest meslek
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
selam pm atabilirmisiniz görüşmek istiyorum

tzcnapps tzcnapps WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.05.2021
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
pm alabilirmiyim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al