Merhaba,
Değerli WMaracı sakinleri
Köyümüz ile alakalı haberleri,duyuruları yayınlayabileceğimiz bir uygulama yapalım deidk ama bi türlü bitiremedik.
Bende forumdan bu işlerle meşgul olan arkadaşlar vardır belki diye bu konuyu açtım. Kısaca yapılacak işten bahsetmek gerekirse çizimi yapılmış bir sablonumuz var elimizde bu şablonu uygulamaya dönüştürecek yetenekli arkadaşlar arıyorum.

hazırlanan şablon bu

mantık şöyle olacak toplamda 3 alan var.

duyurular
haberler
kan bankası

bunlar veri tabanından üstteki güncelle butonuna tıkladığımızda verileri dbden uygulamaya çekecek.

db için bilginiz yoksa ben mysql dbyi oluştururum ve veri çekecek hale getiririm.

kısaca 3 başlıkta ne olmalı onlardan bahsedeyim.

Duyurular ; bu alanda kısa duyurular yayınlanacak ve verileri dbden çekecek
Haberler; bu alanda köy,ilçe,il ile alakalı haberler yer alacak ve buda dbden çekecek

Kan Bankası:kan bankasında da ad soyad tel il ilçe kan grubu stunları olacak verileri dbden çekecek. bunları biz belli aralıklarla dbye gireceğiz.
uygulama bunu güncelle butonu ile uygulamaya çekecek. ve uygulamada bu veriler duracak internet olmadığı zamanlarda son güncellenen hali ile uygulama çalışabilecek. Girilen yeni veriler için güncelleme butonu kullanılacak.
Kullanıcı Güncelle butonuna tıkladığında veri güncellenecek.

tabi uygulama açılırken açılış ekranında bir resim olacak bu resim 5sn görünecek sonrasında uygulama açılacak.

onun dışında fb ve twitter butonları var onlara zaten fb ve twitter linkleri yerleştirilecek.

Yapmak istediğim bu bu şekilde yapabilecek arkadaş var mı varsa iletişim kurabilirse çok memnun olurum.