wmaraci reklam

Flappy Bird Hakkında

10 Mesajlar 2.453 Okunma
wmaraci reklam

turansonkaya turansonkaya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 62 / 52
  • Ticaret 2, (%100)
Merhabalar,
Flappy Bird bildiğiniz üzre şu zamanların en çok indirilen ve oynanan en popüler oyunu olarak tarihe ismini yazdı diyebiliriz. Peki bunun geçmişini hiç okudunuz mu?

• Flappy Bird Geliştiricisi Hakkında

Flappy Bird geliştiricisi olarak bilinen “Dong Nguyen” oyunun bu kadar popüler olacağını ve bağımlılık yapacağını tahmin etmiyordu. Vietnamlı Dong Nguyen için büyük bir süpriz olan bu patlama bir yandan da geliştiriyi üzdü. Yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı; Flappy Bird oyununu insanlar boş zamanlarında kafalarını dağıtması için yaptığını söyleyen “Dong Nguyen” bağımlılık yapacağını düşünmüyordum dedi.

• Flappy Bird neden kaldırıldı?

Oyunun bağımlılık yaptığından dolayı ve insanların benim için kötü şeyler düşündüğünden dolayı kaldırdığını söyleyen “Dong Nguyen” oyunun artık hiç bir mağazaya eklenmeyeceğini belirtti. Şuan 29 yaşında olan “Dong Nguyen” ailesi böyle bir oyunun var olduğundan haberleri dahi olduğundan dahi haberleri olmadığını da ek olarak belirtmiş bulunmakta. Son olarakta oyunu kaldırdıktan sonra yaptığı açıklamada bir kelimesi de dikkat çekti oda “artık vicdanım rahat” olarak duyuldu.

• Oyunu oynayamadım?

Evet arkadaşlar, bir çok arkadaşımız bu oyunu oynayamadı ve gerçekten merak edenler var bunlar için ufak bir araştırma yaptım zaten Google tarafından aratınca bulabilirsiniz fakat bir çoğunun virüslü olduğunu da anlamamak zor değil. Kaynak adresimizden oyunu indirebilir Android yüklü telefonunuza sorunsuz bir şekilde kurabilirsiniz. Virustotal sitesinden yaptığımız sonuçara da bakabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Kaynak: FIUV.net / Flappy Bird

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

undefined undefined Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Social Media Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 26 / 49
  • Ticaret 5, (%100)
"var olduğundan haberleri dahi olduğundan dahi haberleri olmadığını da" makaleyi yazan arkadaşı tebrik ediyorum içinden çıkamadım :)
Onur89TR Zalimjojo carlito1914

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 62 / 52
  • Ticaret 2, (%100)

undefined adlı üyeden alıntı

"var olduğundan haberleri dahi olduğundan dahi haberleri olmadığını da" makaleyi yazan arkadaşı tebrik ediyorum içinden çıkamadım :)

İnsalik hali, dalginlik. Bu kadar kotulemenin bir sebebi olmali aciklamayi bekliyorum.
Jix34

kişi bu mesajı beğendi.

Percus Percus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Coder
  • Konum ABD
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 47, (%100)
elien sağlık

wmaraci

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 62 / 52
  • Ticaret 2, (%100)

Sagolasin dostum.

• Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 26 / 49
  • Ticaret 5, (%100)
Sadece görüş bildirdim ve kötülemedim unutma ki makale yazmak profesyonel işidir ve hata kabul etmez ;)

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 62 / 52
  • Ticaret 2, (%100)

Sadece görüş bildirdim ve kötülemedim unutma ki makale yazmak profesyonel işidir ve hata kabul etmez ;)

Ben bu isi profosyenelce yapiyorum diye bir sey demedim sanirsam yazinin basinda veyahut sonunda. Blogumu sirf bu isi seviyorum diye devam ettiriyorum unutma sen veya ben hic birimiz, hic bir konuda profosyonel degiliz. Konuyu baltaladigin icin teşekkürler, iyi forumlar.

• Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 26 / 49
  • Ticaret 5, (%100)

turansonkaya adlı üyeden alıntı

Ben bu isi profosyenelce yapiyorum diye bir sey demedim sanirsam yazinin basinda veyahut sonunda. Blogumu sirf bu isi seviyorum diye devam ettiriyorum unutma sen veya ben hic birimiz, hic bir konuda profosyonel degiliz. Konuyu baltaladigin icin teşekkürler, iyi forumlar.

Sana sadece gülüyorum yazım hatasını dile getirdim ve konu baltalandı diyorsun.Bu forum niye böyle çözemedim.

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgi İşlem
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** S**
  • Mesajlar 291
  • Beğeniler 62 / 52
  • Ticaret 2, (%100)

Sana sadece gülüyorum yazım hatasını dile getirdim ve konu baltalandı diyorsun.Bu forum niye böyle çözemedim.

Tamam kardesim hadi haklisin alinti yapma, telefondan baglaniyorum bildirim almak istemiyorum.

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Ben insanları sinir eden oyunları nedense çok seviyorum oynamayı denedim fakat anladım ki bana göre değil :D ve oyunu yapan arkadaştan daha çok böyle oyun yapmasını talep ediyorum :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al